Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 18-06-11, 20:35
g3org3 Ο χρήστης g3org3 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-04-2011
Περιοχή: νεα φιλαδελφεια
Μηνύματα: 53
Προεπιλογή

συγνωμη τραβαει ζορι o firefox. Τελως παντων ναι εχεις δικιο ανακατεψα πολυ τον βυθο και αφαιρεσα τον μισο περιπου γενικα τα παιδεψα αρκετα για αυτο κολλησαν και το odinium,εσυ λες να μην κανω τπτ αλλα οταν τον βλεπω να κολυμπαει συνεχως ενω πρωτα ηταν στασιμος αναρωτιεμαι μηπως υποφερει πχ στους σπασμους.Βλεποντας παντως συμπτωματα ασθενειων παει το μυαλο μου σε Flavo Bacteria (ασκοπη κολυμβηση,σπασμοι) βακτηριδιακη μολυνση και επισης παρασιτα λενε οσο αφορα το ματι του,μηπως ξερεις αν αυτα ειναι κολλητικα γιατι τα υπολοιπα ψαρακια ειναι μικρα και αν ναι πρεπει τουλαχιστον κατι να κανω για αυτα
-------------------------
απο την αποψη της μεταδοτικοτητας κατι πρεπει να κανω οπωσδηποτε γιατι λενε οτι οι βακτηριδιακες μολυνσεις γενικα ειναι επικινδυνες μεχρι και για επαννεκινηση του ενυδρειου κολλαω ομως στην διαγνωση, το ενυδρειο το εχω 11χρονια αλλα ουσιαστικα ειμαι αρχαριος γιατι δεν ασχολιομουν δυστυχως μονο ο φουκαρας ο pleco ηταν μεσα γι αυτο εχει και το σκεβρωμα (αλλαγες σπανιες).

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη g3org3 : 18-06-11 στις 20:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01436 seconds with 11 queries