Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 20-01-13, 09:02
gta__156 Ο χρήστης gta__156 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-12-2009
Περιοχή: petroupoli
Μηνύματα: 560
Προεπιλογή

@delta66

Σπύρο αυτο που έγραψες σχετικά με το μπέρδεμα μπασταρδου αίματος σε καθαρή φυλή με βάση αυτα που ξερω ( απο έλληνες εκτροφεις ) δεν παίζει .

Παίζει όμως το αλλο

Έχω μια θηλυκια όπου κατα καιρούς μου εχει βγάλει γεννες με μικροσωμα σκυλια , μικρό κεφάλι , μικρό στήθος η ότι αλλο μπορείς να σκεφτείς
Πως το διορθώνω ; Διαλέγω έναν αρσενικό που θα ήθελα κάποια στοιχεία του στη γέννα πχ μεγάλο κεφάλι η μεγαλοσωμα σαν μέγεθος σκυλια και κάνω την αναπαραγωγή μου , έτσι έχω μεγαλύτερες πιθανότητες για βελτίωση της γεννες μου . Δεν ειναι τυχαίο που έλληνες εκτροφεις κάνουν ολόκληρα ταξίδια για να ζευγαρωσουν τη θηλυκια τους η δίνουν ένα κάτι λεφτα για να φέρουν κατεψυγμένο σπερμα απο την άλλη μεριά του πλανήτη υπάρχουν εκτροφεις που κάνουν αξιόλογη δουλεια στην εξέλιξη της κάθε φυλής !!!

Πρόσφατα παλιός χομπιστας ( θα τον ξέρεις σίγουρα) η αγάπη του για μια συγκεκριμένη φυλή τον έκανε να ανοίξει εκτροφειο ( αγγλικα μπουλντογκ) δεν μπορείς να πεις ότι το έκανε για το κέρδος ( τουλάχιστον η μέχρι τώρα παρουσία του δείχνει ότι το έκανε απο αγάπη στην συγκεκριμένη φυλη )!!!

Υγ Σορυ εάν διαβάσετε καμία ξεκαρφωτη λέξη ( γράφω απο Κινητο )
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries