Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 24-02-14, 14:37
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από odin25 Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγγνώμη για τα greekenglish ... τελικά τα χρυσόψαρα τα πήγα πίσω ... και κράτησα τα υπόλοιπα που είναι τροπικά ψάρια... το ενυδρείο που είχα όλα αυτά τα ψάρια το χρησιμοποιώ τώρα για να έχω μέσα έναν μονομάχο... το φίλτρο και τον θερμοστάτη τα μετέφερα στο << μεγάλο >> όχι και τόσο μεγάλο όσο ήθελα αλλά όσο βαστούσε η τσέπη ... εχω μια λαμπα 24 watt, έχω πατέντα για co2 (με μαγιά και ζάχαρη) έφτιαξα μόνος μου ένα ενυδρείο στα 125 λίτρα φυτεμένο με εύκολα φυτά μέσα... έχω υπόστρωμα 7 κιλά flourite , και 15 κιλά χαλίκι εκ τον οπίων τα 5 είναι χαλαζιακό χαλίκι...

εχω μέσα 1 silver shark, 3 pagkasius, 4 Tiger Barb, 2 Kuhli Loach,1
Synodontis Eupterus kai 3 σαλιγκάρια: 1 helena anentome 1 Apple snail 1 Ramshorn Snails (planorbis sp.)



μπορώ να βάλω κανένα ψάρι ακόμα ? η είναι Ίδη παρά πολλά για το ενυδρείο ? ταιριάζουν τουλάχιστον αυτά μεταξύ τους? Τουλάχιστον έτσι μου είπε ο petshopas… πια Ίδη ψαριών ταιριάζουν με αυτά τα ψάρια που έχω… το καλοκαίρι σκοπεύω να κάνω πιο μεγάλο ενυδρείο … προσωρινά είναι καλά μέχρι τότε εδώ ?
Απάντηση με παράθεση
Απο τη στιγμη που σε εχει ενημερωσει ο stivv για την κατασταση ...... ή μας δουλευεις, ή δουλευεις τον εαυτο σου.
Καληγ συνεχεια και καλες δουλειες στον πετσοπα.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01481 seconds with 11 queries