Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #55  
Παλιά 24-04-07, 00:33
Το avatar του χρήστη nikman
nikman Ο χρήστης nikman δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-05-2006
Περιοχή: Χανιά
Μηνύματα: 1.009
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην nikman Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην nikman
Προεπιλογή

Λοιπόν ήμουν κι εγώ ένας από τους τυχερούς που παρακολούθησε την ομιλία-σεμινάριο του Antonio Calfo που πραγματικά είναι ένας από τις αυθεντίες στο χώρο του θαλασσινού.
Εγώ ενθουσιάστηκα. Σε μένα η εμπειρία αυτή ήταν παραπάνω από φανταστική.
Για να είμαι ειλικρινείς περίμενα να είναι κάτω από το μέτριο κι έτσι πήγα χαλαρά στη ομιλία 12:45… και από εκείνη την ώρα μέχρι τις 17:00 ήμουν σε μια άλλη διάσταση.
Πιστεύω ότι έτσι όπως είχε οργανωθεί άψογα από τους υπευθύνους και παράγοντες, μαζί με την πολύ ενδιαφέρουσα προσωπικότητα του Calfo θα έπρεπε να το είχαν παρακολουθήσει οι πάντες περί το χόμπι και όχι μόνο οι θαλασσινοί.
Χάρηκα ιδιαίτερα που γνώρισα κι από κοντά το Βασίλη (Tricky) και το Γιάννη (accnt) που τόσο με έχουν βοηθήσει από το ξεκίνημα μου στο αλάτι.
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες πως ο χρόνος ήταν τελικά πολύ λίγος για να καλύψει τον χείμαρρο των γνώσεων που με τόσο όρεξη και ενθουσιασμό προσπάθησε ο Antonio Calfo να μας μεταδώσει.
Αλλά και το ακροατήριο πιστεύω ότι στάθηκε στο ύψος του βοηθώντας τον ομιλητή χωρίς να τον κουράζει.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01414 seconds with 11 queries