Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 30-06-08, 00:22
Το avatar του χρήστη dinos99
dinos99 Ο χρήστης dinos99 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 12-08-2007
Περιοχή: Αγία Βαρβάρα(Αθήνα)
Μηνύματα: 826
Smile

λοιπον παιδες η μετακομιση στευθηκε με απόλυτη επιτυχια!!!
τα ψαρακια μπηκαν σε μεγαλες σακουλες ανα 4 και μεσα στην καμπινα για να δροσιζονται τα χρυσα μου!!!μαζεψα τελικα και οσες γαριδες μπορεσα αλλα μερικες μηναν μεσα.τελικα ακομα και αυτες επιβιωσαν.μηδενικες απώλειες!!!και τωρα τα παραδοξα:ενας καρδιναλιος εμεινε μεσα στο ενυδρειο χωρις να τον παρω πρεφα...αλλα παρολα αυτα ηταν σε παρα πολυ καλη κατασταση(καλητερη απο τους πακεταρισμενους).την μονη παρολιγον απώλεια θα ειχα πριν ακομα ξεκινησει η μετακομιση....καθως επιανα τα ψαρακια για να τα βαλω στις σακουλες ενας αρλεκινος πηδηξε εξω απο το ενυδρειο και προσγειώθηκε 1,5 μετρα πιο κατω..τον επιασα αμεσως και τον εβαλα μεσα στο σακουλακι αλλα το ψαρι ειχε τα μαυρα του τα χαλια(ειχε γυρισει αναποδα)..σκευτηκα να τον αφησω εξω απο το νερο αφου τον ειχα ξεγραμενο αλλα ο πατερας μου (ασχετος με ενυδρεια)μου λεει"βρε κρατα τον μπορει και να ζησει"ετσι και εκανα.οταν εφτασα στην αθηνα ηταν τοσο ζωηρος που δεν μπορουσα να τον ξεχωρισω απο τους αλλους αρλεκινους!!
τελος καλο ολα καλα!!!

Υ.Γτα φυτα την ακουσαν λιγακι αλλα πιστευω μεσα σε 5-6 μερες θα εχουν επανελθει απολυτα.
Υ.Γδεν εχει σαγανακι σημερα....παλιομακη!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01442 seconds with 11 queries