Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #56  
Παλιά 29-05-10, 11:44
Χαραμάδας Ο χρήστης Χαραμάδας δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 31-05-2007
Περιοχή: xarilaou-thessaloniki
Μηνύματα: 473
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην Χαραμάδας
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nebulus Εμφάνιση μηνυμάτων
ειμαι νεο μελος και με ελαχιστη συμμετοχη -περισσοτεροδιαβαζω παρα γραφω και καλό θα ηταν να το κανετε και εσεις απ οτι φαινεται.
αλλα να πω την γνωμη μου αν σας νοιαζει βεβαιως και δεν με παρουν και εμενα οι πετρες
Ο drbig πολυ σωστα εθεσε τον προβληματισμο του και με βρισκει συμφωνω σε αρκετα σημεια, αλλα δυστυχως μπουκαρε ο καθε πικραμενος και γραφει τον πονο του και χασατε την μπαλα ολοι σας κυριοι καθως ξεφυγατε απο τα πολυ σημαντικα του drbig περι δογματισμου για να γκρινιαξετε για σβησμενα μηνυματα,τιμες σε αγελιες αν μου ειπαν οχι οχι -καλά αυτό ήταν το καλυτερο- κλπ ασχετα και παδαιριωδη.
μου φαινετε στο gab το έχετε χομπυ τον εκτροχειασμοτο ειδα και σε αλλα μηνυματα το ιδιο στορυ παει καποιος να πει κατι σημαντικο και πλακωνει καθε καρυδιας καρυδι και καταληγετε να μιλατε για τον βαζελο και τον γαυρο
Τραγικη απωλεια ουσιας, ασχοληθειτε με το χομπυ του ενυδρειου καλυτερα και κοψτε την φαγωμαρα
ο λογος ειναι αυτα που λεει το παιδι παρακατω


αφου σας κατσαδιασα και εγω LOL παμε στην ουσια τωρα ??
Φίλε Νebulus τα post είναι για να γράφει ο καθένας την γνώμη του,όταν έχει βέβαια γνώμη,στο θέμα του post.
H έκφρασή σου ''πλακώνει κάθε καρυδιάς καρύδι και μιλάει για βάζελους και γαύρους '' είνα για μένα ''ατυχής'' και καλά θα κάνεις να την αποσύρεις.
Γ 'αυτό θα συμφωνήσω απόλυτα με τον φίλο dimitris bas ότι καλύτερα να διαβάζεις παρά να γράφεις ''ατυχής απόψεις''.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 11 queries