Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 25-01-04, 14:00
notios_n Ο χρήστης notios_n δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-08-2003
Περιοχή: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ ΕΒΡΟΥ
Μηνύματα: 56
Προεπιλογή

1) Το φελιζόλ όντος θα χρειαστεί όταν γυρίσουμε το ενυδρείο για να κολλήσουμε τις κόντρες.

2)Οσο για μέτρα εντάξει επειδή εγώ εκείνη την ώρα μετρούσα και έκοβα μάλλον έχω κάνει λάθος. Όντος θέλει κάποια χιλιοστά κενό.

3) για την σιλικόνη είναι θέμα του καθενός εγω είπα ότι στης κύριες κολλήσεις βάζω σιλικόνη τοξική επιδή είναι πιο δυνατή, και μετά απο επάνω περνώ στρώσεις μή τοξικής.Αν κάποιος θέλει βάζει σε όλη την κατασκευή ΜΗ τοξική.

4) Αυτός ο τρόπος κατασκευής είναι απλά απο συλλογή πληροφοριών απο Τζαμάδες (Αθήνα - Θεσ/νικη) που έρχονται στην περιοχή. ( Ο κολλητός μου είναι τζαμάς)

Το δικό μου έτσι το έφτιαξα και μέχρι στιγμής δεν έχω κανένα πρόβλημα.

Αν βάλω πρώτα τη βάση και μετά τα πλαινά πως θα στηριχθούν σε ορθή γωνία εντάξει για αρχή χρησιμοποιώ γωνιάστρα, αλλά μετα πρέπει να να μείνουν εκεί τί βάζεις μετα σύμφωνα με το δικό σου τρόπο.

Το οτι το καπάκι το βάζουμε ανάποδα με τον καθρέπτη απο μέσα το είδα απο εσένα Γαύρε

Οσο για τα σχόλια αυτά που λές εσύ δεν είναι τίποτα που να δεις τη κράξιμο έφαγα για τα ψάρια μου

Δεν παρεξηγούμε γιατι είμαι της άποψης ότι ρωτώντας πας στην Πόλη. Και νομίζω ότι γιαυτό υπάρχει αυτό το Board.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01492 seconds with 11 queries