Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 15-11-12, 17:59
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Καποια πραγματα εχουν να κανουν με την κοινη λογικη ρε παιδια κι οχι με τους νομοθετες και τις αγορανομιες...
Η σοκολατα πχ εχει ημερομηνια ληξεως οπως και η ζαχαρη λογο του ...στρατοκαυλ...σμου του ηλιθιου νομοθετικου συστηματος, αφου μιλαμε για προιοντα που δε χαλανε ουτε μετα απο αιωνες.
Απο την αλλη μια ξηρη τροφη οπως αυτες που ταιζουμε τα ψαρια μας ειναι σιγουρο πως με τις επεξεργασιες που εχει περασει εχει χασει τα παντα και εχει επανεμπλουτιστει με καποιες βιταμινες. Αυτες δεν ειναι αιωνιες, ειναι σιγουρο πως οξειδωνονται με τον καιρο και η τροφη γινεται "αχυρο", και φυσικα απο τη στιγμη που θα ανοιχτει μετα απο λιγο καιρο ειναι για πεταμα.
Το ποσος ειναι αυτος ο καιρος, μου ειναι δυσκολο να το τσεκαρω προσωπικα οποτε εμπιστευομαι τις πληροφοριες των ειδικων.
Παλια λεγαν για 4 μηνες και τωρα λενε για τρεις. (μαλλον το 4 ηταν τραβηγμενο), ε ας ακολουθησουμε ΜΑΞΙΜΟΥΜ αυτες τις οδηγιες για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο.
Το να αγορασει καποιος μερικες τροφουλες ανα τριμηνο δεν ειναι τοσο τραγικο εξοδο σε σχεση με τα εξοδα που κανει για να τραφει ο ιδιος.
Οταν καποιος υιοθετει ενα πετ πρεπει να του παρεχει το οτι καλυτερο μπορει κι οχι να ψαχνει ποιο ειναι το μινιμουμ και ποσο μπορει να το τραβηξει σα λαστιχο ωστε να κατεβασει τον πηχη στο τριτο υπογειο.
Αν παλι θελει αλλα δεν μπορει για οποιοδηποτε λογο να το κανει τοτε ας το αφησει το αθλημα κι οποτε μπορεσει ας ασχοληθει, δεν μπορουμε να εχουμε ολα οσα θελουμε.
Κι εμενα μου αρεσουν τα ελικοπτερα αλλα απο τη στιγμη που δεν μπορω να εχω ενα δικο μου το αποδεχομαι πως ειναι ετσι και τελος.
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01461 seconds with 11 queries