Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 24-02-11, 05:10
Το avatar του χρήστη akoulis
akoulis Ο χρήστης akoulis δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-02-2011
Περιοχή: γερμανια η περιστερι
Μηνύματα: 372
Προεπιλογή

ολα εγιναν απ΄λιγ'απ ολα.οι πετρες μπηκαν αριστερα μπροστα απ΄το φιλτρο<αλλη μια πετρα και χαθηκε>, τα φυτα στην θεση τους<θα βαλω κι΄αλλα>,τα κελυφη δεξια.Για μετρησης εχω κληση ραντεβου μεθαυριο,θα ΄χει και σεμιναριο.παιδια δεν κανω πλακα αλλα ετημαζω κατι καλο και σιγουρα θα σας χρειαστω.θα δουμε μετα τι μπορουμε να κανουμε απο 3.000 χλμ.μακρια.τα σεβη μου και συγνωμη αν σας ζαλιζω.απλα θελω να περνανε καλα τα ψαρακια μουκαι΄σεις ειστε ο συνδετικος κυκλος
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Βγάλε τούβλα/ξύλα - εκεί που τελειώνει ο σωρός με τις πέτρες φύτεψε μια συστάδα φυτών όπως αυτό που έχεις με τα μακριά φύλλα (βαλισνέρια είναι? δεν το βλέπω καλά) σαν να φτιάχνεις ένα φυσικό διαχωριστικό των 2 περιοχών - και μπροστά στο φίλτρο μπορείς να βάλεις τέτοια φυτά για να μην χτυπάει στο μάτι.
Το ξέρω ότι "το 'χεις το θέμα"
Όμορφα τα λελεούπι (από τα αγαπημένα μου- έχω καμμιά 40αριά μωρά)
τα leleupi οντως ειναι υπεροχα δασκαλε.τα΄χω αγαπηση και τα 2 ειδη.η συμπεριφορα τους ειναι εκπληκτικη.ιδιως τα΄γαπημενα σου ειναι τελεια οταν τα βλεπεις να ξεμυτανε απ΄της χαραμαδες
-------------------------
πια ειναι αρσενικα απ΄τα brevis τα σκουροχρωμα η τα ανοιχτοχρωμα;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akoulis : 24-02-11 στις 05:10 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02050 seconds with 11 queries