Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 02-06-11, 22:37
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

μα αν μπει απο μεσα αυτο δε θα αφηνει το ραγισμενο απο εξω που μπορει να προκαλεσει προβλημα αν ραγισει κιαλλο?αποτι καταλαβαινω το τζαμι που θα μπει ειναι αρκετα χοντρο.αυτα που εχει το ενυδρειο απτη μανα του ητανε 6αρια.και τωρα θα μπει 8αρι κατω απτο 6αρι του πατου.αυτο ειναι 14 χιλιοστα πατος ολα μαζι.και μου ειπε οτι το ραγισμα θα μονωθει θα το κλεισει οσο μπορει και θα μπουνε και καποια κομματια σαν νευρα για το φοβο τον ιουδαιων αποτι καταλαβα.και θα κατσει και πανω σε λαστιχο.ε αμα ραγισει κιαυτο τι να πω!θα το πω μαγκαιβερ που λεει και το ανεκδοτο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klipitiklopos Εμφάνιση μηνυμάτων
Η δικη μου ενσταση εγκειται κυριως στο οτι σαν δουλεια, ειναι πασαλειμα, η αν θελεις κουκουλωμα.
σιγουρα καπως ετσι ειναι.αν λαβεις υποψιν σου ομως και το κοστος και την οποια διαφορα θα υπηρχε σε αυτο αν χρειαζοτανε να το λυσει ολο και να το κολλησει με καινουριο τζαμι πατου δεν ξερω αν θα συμφερε.το κοστος γιαυτα που σας ειπα τωρα εδω μου τοβγαλε στα 55 ευρω.δε μου φαινεται πολυ για τη δουλεια του ανθρωπου και το τζαμι.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από klipitiklopos Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου απο την στιγμη που το πηρες αποφαση να το κανεις ετσι, μην αισθανεσαι ασχημα για την γνωμη την δικη μας.
δεν αισθανομαι καθολου ασχημα,αλλα και η δικια σας γνωμη μετραει βεβαια,αλλιως δε θα σας ρωταγα καθολου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kgf12345 : 02-06-11 στις 22:37 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02126 seconds with 11 queries