Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #190  
Παλιά 11-10-09, 21:04
bokostas Ο χρήστης bokostas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-05-2009
Περιοχή: Θεσσαλονίκη Καλαμαριά
Μηνύματα: 3.551
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chemical mac Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ τελικά δεν....πολλές αλλαγές....ενυδρεία, τραύματα, κτλ κτλ. Πάντως Κώστα οι μονομαχίνες σου είναι κρατημένες και τα λέμε από βδομάδα για να τις πάρεις. όσο για την άλλη θηλυκιά πες μου που θέλεις να σου την στείλω
Οχι βρε Μάκη κρίμα κι έχουμε καιρό να τα πούμε, σε ευχαριστώ για τις μονομαχίνες, στείλτες με την άλλη
θηλυκιά, μόνο σε ώρες γραφείου για να λείπει η γυναίκα μου και να κρατάει αντίγραφο του πτυχίου της.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos1972 Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο Bokostas δίνεις ψάρια;
Κατάλαβα!
Μετά πνευμάτων δικαίων τετελειωμένων, τις ψυχές των ιχθύων σου, Σώτερ ανάπαυσον, φυλάττων αυτές εις την μακαρίαν ζωήν, την παρά σοι, φιλάνθρωπε.
Αιωνία τους η μνήμη!
Δεξίωση που θα γίνει;

Αύριο φέρνω και δύο καλοαναθρεμένα apple snails! Τα θέλει κανείς ή θα τα κάνω τζάμπα βόλτες;
Κι εσύ βρε κακοχρονιασμένε δεξιέ ψάλτη, που να πνιγείς στην αμμωνία και το ΡΗ σου να πέσει στο 4 και να μη σου σηκώνεται (το ΡΗ) ούτε μ' ένα
τόνο βρώμικο νερό από Α/Ο, εσύ Ηρώδη που έβαλες νεογέννητους ξιφοφόρους μαζί με κιχλίδες, έχεις μούτρα και μιλάς ?
Και τα σαλιγκαράκια δεν τα είχες υποσχεθεί σε μένα πριν τα βγάλεις σε πλειστηριασμό ? Δεν πειράζει neos, πάρτα εσύ, εγώ πάντως θα το
σκεφτόμουν καλά πριν βάλω στο ενυδρείο μου ζωντανά που έχουν περάσει από την χαβούζα του Πάνου, τουλάχιστον απολύμανέ τα πρώτα.
-------------------------
-------------------------
Παιδιά η συνάντηση έγινε και είχε αρκετή επιτυχία πιστεύω, ήμασταν καμιά 25αριά άτομα και ο panos1972, βρεθήκαμε 12:00 και το διαλύσαμε 15:30.
Δηλαδή 3,5 ώρες ψαροκουβέντα, πειράγματα, πολλά κλαδέματα από αρκετούς, σφηνάκια Κεφίρ, γνωρίσαμε καινούριους φίλους, ήταν πολύ ωραία.
Κρίμα που δεν μπόρεσαν να έρθουν ο Μάκης (chemical mac), ο Βασίλης (space4711) και καναδυό ακόμη, την άλλη φορά θα είμαστε περισσότεροι.
Μόνο 4 γυναίκες, αλλά πάλι καλά, την προηγούμενη φορά ήταν μόνο 2. Ξέχασα και τη φωτογραφική μηχανή κι έτσι δεν έχει φωτορεπορτάζ.
Ευχαριστώ πολύ τα παιδιά (george, pacos κ.α.) για τα κλαδέματα, γνώρισα επιτέλους τον Κατερινιώτη Στρατηγό, τον φωτογράφο μας (Z X), τον
Αλέξανδρο (Alex Salonica), τον Κλεόβουλο, με τον οποίον δεν μπορέσαμε να τα πούμε γιατί καθόμασταν μακριά, τον Ανδρέα (neos), τον Κώστα
(Azores) και πολλούς άλλους και είδα παλιούς φίλους που είχα επιθυμήσει κι έναν που έχω βαρεθεί να βλέπω και να μου παίρνει ψάρια, γιατί
τσιγκουνεύεται ν' αγοράσει ψαροτροφές για τις κιχλίδες του..., τέλος πάντων ήταν πολύ όμορφα. Άντε και η επόμενη συνάντηση στην Κατερίνη,
έτσι Σταύρο? Κι αν βαρεθήκατε τις καφετέριες, υπάρχουν και οι ψησταριές... για "βιοτοπικές καταδύσεις".
-------------------------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη bokostas : 11-10-09 στις 21:04 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02054 seconds with 11 queries