Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #153  
Παλιά 14-04-08, 11:08
Το avatar του χρήστη gwgw
gwgw Ο χρήστης gwgw δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-06-2006
Περιοχή: Θεσσαλονίκη-Κέρκυρα....
Μηνύματα: 148
Προεπιλογή

εγω παλι δεν συμφωνω απολυτα.. Λυπαμαι και ειλικρινα δεν εχω ΚΑΝΕΝΑ προβλημα με κανεναν ΑΛΛΑ καποια στιγμη πρεπει επιτελους να γινετε διαχωρισμος μεταξυ μελων και ΜΗ.

και αυτο γιατι τον εξης κυριοτερο λογο. Ειναι αδικια προς αυτους που ειναι μελη!
εδω και ποσο καιρο λενε οι υπευθυνοι του συλλογου οτι ο συλλογος εχει οικονομικο προβλημα! ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ!

εδω ακομη δεν μπορουμε να βρουμε αρκετα μελη που να πληρωνουν το εξεφτελιστικο ποσο των 30 ευρω ωστε να στηριζετε ο συλλογος και να μπορουμε να κανουμε ολες τις κινησεις που θελουμε ειτε αυτο ειναι χωρος ειτε ειναι εκδηλωσεις ειτε ειναι οτιδηποτε αλλο!

για το συγκεκριμενο θεμα θα συμφωνισω μονο με
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τσιόνογλου Σταύρος Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιώργο πες μέρα και τοπο και να δηλώσουμε εδω όσοι είναι να έρθουμε,ας έρθουν και μη μέλη κατα την προσωπική μου άποψη (με 30 Ευρώ στην τσέπη χεχεχε).Με την προϋπόθεση να είναι ο ΝΙΚ25 ώστε αν γίνεται να δούμε και τον χώρο που προτεινε (οπ[οτε όπως κατάλαβες απαραίτητη προυπόθεση είναι να συνεννοηθείτε οι δυό σας) .Για την 30αρα πλάκα έκανα .
εγω δεν κανω πλακα για τα 30 ευρω ! να ερθουν οσοι εχουν σκοπο να γινουν και μελη!


στις μηνιαες συναντησεις ειναι ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΟΙ ΟΛΟΙ.
στη συγκεκριμενη ομως που αφορα το μελλον του κλιμακιου να ερουν μονο οσοι ενδιαφερονται σοβαρα για το συλλογο.
-------------------------
και εξηγουμε για να μη παρεξηγουμε
σε ολους τους συλλογους και σε ολες τις οργανωσεις του κοσμου, λογο για τα τεκτενομενα και για τις αποφασεις του συλλογους τις παιρνουν τα ΜΕΛΗ.

δε μπορει ο οποιοσδηποτε που απλα θελει να παρευρεθει να εχει βημα σε μια τετοια συναντηση..

Λυπαμαι αλλα εγω ετσι το λεω. και επαναλαμβανω οτι δεν εχω κανενα προσωπικο προβλημα με κανεναν.. ειλικρινα. αυτο δεν εχει να κανει με προσωπικα ζητηματα. ειναι καθαρα θεμα συλλογου. δε μπορει να αποφασιζει καποιος και να ψηφιζει καποιος και να λεει τι θελει, ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ..και να εχει βημα σε τετοια συναντηση που θα καθορισει το μελλον του κλιμακιου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gwgw : 14-04-08 στις 11:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01651 seconds with 11 queries