Θέμα: τι αμμος;
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 26-01-08, 11:16
Το avatar του χρήστη Mary-z
Mary-z Ο χρήστης Mary-z δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 24-11-2007
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 83
Προεπιλογή

σε ευχαρισρω πολυ για τις πληροφοριες που μου εδωσες. με βοηθησαν στην αποφαση μου. θα παρω labidos τελικα. εχω ηδη αγορασει αμμο θαλασσης αλλα μαλον θα μου μεινει αχρησιμοποιητη. θα παω σημερα να παρω αραγωνιτη. εχω δει πως ειναι και μου αρεσει πολυ, μονο που δεν γνωριζα αν εκανε για το ενυδρειο μου. βεβαια η τιμη του ειναι 35€ τα 7 κιλα.παντου οπου ρωτησα το ιδιο μου ειπαν. θα ξεπαραδιαστω αλλα χαλαλι του. εχω παραγγειλει και φεγγαροπετρες. πηρα σιλικονη και φελιζολ για ψευδοροφες απο το πρακτικερ, θα σας πω την μαρκα της σιλικονης σε λιγο να μου πειτε αν κανει.παντως λεει επανω οτι ειναι καταλληλη για ενυδρεια. πηρα και ολα τα τεστ που μπορουσα να βρω.τα μαζεψα ολα νομιζω, απο το απογευμα αρχιζω τις κατασκευες και τις απειρες αποριες!! θα με ανεχτειτε για λιγο καιρο μεχρι να το τελιωσω..
-------------------------
παιδια μολις ειδα κατι ψαρακια που μου αρεσουν απιστευτα!! pseudotropeus socolofi. μπορω να βαλω 1 αρσενικο κ 3 θυλικα στο 120 λιτρο κ τιποτα αλλο απο ψαρια;η ισως 1 αρσενικο κ 2 θυλικα κ 1 θυλικο socolofi albino;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mary-z : 26-01-08 στις 11:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01355 seconds with 11 queries