Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 08-07-07, 16:59
Το avatar του χρήστη GeFior
GeFior Ο χρήστης GeFior δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-04-2007
Περιοχή: ΚΩΣ
Μηνύματα: 126
Προεπιλογή Labido υβριδιο

Εχω προβλημα πως θα πιασω ενα Labido υβριδιο, και αυτο λογω της ιδιαιτερης συμπεριφορας που εχει και δεν μιλω για αρρωστια σιγουρα.
Ακομη και τα αλλα Labidos καταλαβαινουν οτι κατι δεν παει καλα μ'αυτο το ψαρι, σαν να ξερουν οτι δεν ανηκει σ'αυτα και το εχουν στην απεξω που λεμε.
Δεν συμετεχει σε καμια διαδικασια ουτε καν στο ταισμα, ενω ολα τρεχουν και πηδουν εξω απο το νερο για να πιασουν τη spiroulina , αυτο δεν κανει καμια κινηση
κολυμπα στην αριστερη μερια του ενυδρειου σαν να μη τρεχει τιποτα.
Το εχω σχεδον ενα μηνα δεν αναπτυσεται οπως τα αλλα, και αφου δεν εχει πεθνει κατι ελαχιστο θα τρωει, αλλα απο την αλλη δεν εχει χασει την γρηγοραδα του και κρυβεται ταχυστα οταν το κυνηγησουν η οταν φοβηθει.
Πως πιανεις ενα ψαρι που δεν τρώει, αρα δεν κανει η παγιδα, και ειναι και ταχυτατο, αρα δεν κανει η αποχη, χωρις να κουνησεις ουτε πετραδακι του ενυδρειου σου;
Μηπως υπαρχει κανενα νευροπαραλητικο υγρο, που να το παραλυει για δευτερολεπτα, χωρις βλαβερες επιπτωσεις.
Ειχα δει σε ντοκυμαντερ ενα τετοιο τροπο ψαρεματος απο μια φυλη στον Αμαζονιο.
Νευροπαραλητικο υγρο απο φλουδα δεντρου.
http://users.otenet.gr/~gefior/evasion/lab_hybr.jpg
Η φωτο ειναι απο αντανακλαση στο τζαμι, και μη μου πειτε οτι δεν ειναι υβριδιο.
__________________
You might wake up one day and realise that you lost a stone while you were too busy searching for diamonds...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01542 seconds with 11 queries