Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 10-05-14, 13:38
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Michalis... Εμφάνιση μηνυμάτων
Το θέμα μου από την αρχή είναι η αντίρριση που έχω όταν ακούω για κοινή γεωγραφική προέλευση και΄με αυτό εννοούνε μια ολόλκληρη ήπειρο. Αυτή δεν μπορεί να είναι συμβουλή και ιδίως σε ένα αρχάριο... και επιμένω πως δεν λέω για εσας μη το παίρνετε προσωπικά... δεν έχω διαβάσει ποτέ κανένα αντιστοιχο σχόλιο σας. Αλλά αν δείτε απάντήσεις σε αντιστοιχα θέματα θα το δείτε πάρα πολλές φορές.
Συμφωνώ!

Ο αρχάριος δεν έχει κανενάν λογο να βάλει ως πρωτη προτεραιότητα την κοινη γεωγρραφική προέλευση των ωαριών
Πρέπει να μάθει τα βασικά και να κάνει ένα κοινωνικό ενυδρείο, με ψάρια ίδιων απαιτήσεων τα οποία μπορουν να συνυπάρξουν

Οταν ο αρχαριος πάψει να ειναι αρχάριος, τότε μπορεί να κάνει το επιπλέον βήμα και να δοκιμάσει να κάνει ένα ενυδρείο βιοτοπικής προσεγγισης
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01680 seconds with 11 queries