Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 10-05-14, 09:01
Το avatar του χρήστη Michalis...
Michalis... Ο χρήστης Michalis... δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-02-2013
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 110
Προεπιλογή

Μα δεν το είπα για ΄σένα Σπύρο, εσύ πολύ καλά τα γράφεις. Όταν είχα ρωτήσει για την ψαροσύνθεση, ο Γιώργος μου είχε στείλει να διαβάσω αυτά ακριβως που έγραφες. Συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφεις και αν τα θυμόμουνα και τα είχα βάλει από την αρχή της κουβέντας δεν θα το προχωρούσαμε τόσο πολύ... όχι δηλ. πως είναι και κακό να κάνουμε κουβέντα...

Δεν σας ρώτησα όμως ούτε ποιο είναι το καλύτερο είδος ενυδρείου ούτε και πιο είναι το μυστικό της επιτυχίας σε ένα κοινωνικό ενυδρείο που μου γράφεις.
Το θέμα μου από την αρχή είναι η αντίρριση που έχω όταν ακούω για κοινή γεωγραφική προέλευση και΄με αυτό εννοούνε μια ολόλκληρη ήπειρο. Αυτή δεν μπορεί να είναι συμβουλή και ιδίως σε ένα αρχάριο... και επιμένω πως δεν λέω για εσας μη το παίρνετε προσωπικά... δεν έχω διαβάσει ποτέ κανένα αντιστοιχο σχόλιο σας. Αλλά αν δείτε απάντήσεις σε αντιστοιχα θέματα θα το δείτε πάρα πολλές φορές.

Για να μην το κουράσω άλλο θα πω ότι εμένα με κάλυψε ήδη η πρώτη απάντηση που πήρα :

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από neos Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δε πρόκειται για βιοτοπικό ενυδρείο, για όσο το δυνατό δηλαδή πιστότερη αναπαράσταση ενός φυσικού βιότοπου, δε νομίζω πως έχει κάποιο ιδιαίτερο νόημα η κοινή γεωγραφική προέλευση.

Όταν δε σε ενδιαφέρει η βιοτοπική προσέγγιση, φροντίζεις να στήσεις ένα σωστό κοινωνικό ενυδρείο με σωστή ψαροσύνθεση, σωστές παραμέτρους νερού και σωστό στήσιμο.
-------------------------
Προς τους διαχειριστές...προσπαθουσα να κάνω παράθεση ενός σχολίου και πρέπει να έσβησα κατα λάθος μια απάντηση μου αν δεν κάνω λάθος... υπάρχει δυνατότητα να ξαναμπει?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Michalis... : 10-05-14 στις 09:01 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01506 seconds with 11 queries