Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #48  
Παλιά 17-08-12, 14:44
Το avatar του χρήστη Alekos
Alekos Ο χρήστης Alekos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 19-04-2010
Περιοχή: Παραλία Μαρκοπούλου Ωρωπός
Μηνύματα: 121
Προεπιλογή

θανάση δε χρειάζεται να πούμε τίποτα πλέον.εμείς απλά πάμε για ποιο σπάνια πράγματα και οι υπόλοιποι με αυτά που τους παρέχει ένα οποιοδήποτε pet shop.δε μας ενοχλούν δε μας ενοχλούνε.τελος μια ψυχή και τον ευχαριστώ για αυτό λέει:
GO MONSTER OR GO HOME
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
επιδη πιο πανω τα χωνεις στον πλυθηντικο και επιδη εχς κι εγω τετοια ψαρια δεν μου αρεσει να με περνει η μπαλα...
οσο για την διατροφη που λες και τα ψαρια που ταιζουν αν ασχοληθεις ποτε με ψαρια λιγο διαφορετικα απο τα κοινα θα δεις οτι στην αρχη ιδικα ισως χρειαστει. χωρις αυτο να σημενει οτι ειμαι ψυχοπαθεις η οτι χαιρομαι με αυτο... εχεις παρει ποτε ψαρια αγρια απο την φυση??? ξερεις τι τρωνε εκει?? παντος οχι ξηρα τροφες, οποτε αν το βαλεις στο ενυδρειο σου και σου εχει κοστισει και μερικες εκατονταδες ευρω, μεχρι να το μαθεις, θα του δωσεις και ζωντανες τροφες.....
-------------------------


και μιας και μιλας για δοντια....
πηρα πριν λιγες μερες αυτο το ψαρι....


http://www.google.gr/search?q=Hydrol...w=1280&bih=707

ποιος λες οτι εχει πιο μεγαλα δοντια?? εσυ η εκεινο.... οποτε καταλαβαινεις πως ολα τα ψαρια δεν γινετε να τρωνε τα ιδια πραγματα, ιδικα στην αρχη!!!!!!!!! το τονιζω!!!!!!!
να το σκοτώσεις θανάση έχει μαγάλα δόντια......
__________________
[/IMG]alekosbp@yahoo.gr
ΚΑΙ Ο ΚΡΙΝΩΝ...ΚΡΙΝΕΤΑΙ!!!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Alekos : 17-08-12 στις 14:44 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01519 seconds with 11 queries