Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 17-08-12, 14:13
Το avatar του χρήστη thanasis76
thanasis76 Ο χρήστης thanasis76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-09-2007
Περιοχή: ΣΥΡΟΣ!!!
Μηνύματα: 4.821
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βλεπεις ονοματα στο παρακατω ?







Απο που κι ως που? τους κυνοδοντες γιατι τους εχω? για φασολακια ή για μπαμιες?
Δεν ειναι θεμα "θεωριας" και του τι θεωρει ο καθε ενας, αλλα κοινης λογικης και με βαση της κοινης λογικης δεν ειναι λογικο να βλεπουμε στο ιδιο φορουμ 10 ατομα να παρουσιαζουν τα γκαπακια τους και να χαιρονται για αυτα, αλλα 10 να εκλιπαρουν για βοηθεια επειδη τους πεθαινουν τα γκαπακια και στεναχωριουνται, και 1 ατομο να δειχνει βιντεακια και φωτος και να λεει : κοιταξτε τι ωραια που ταιζω τα πιρανχας μου με γκαπακια, κοιτατε ποσο τρυφερα τα ξεσκιζουν...


Ελεος δηλαδη, ποσο δυσκολο ειναι να διαχωρισουμε το χομπυ απο τη διαστροφη?




Φτιαξε ενα ενυδρειο σαν τον Αμαζονιο πρωτα και μετα κανεις δε θα σε κρινει, και τα οποια βιντεακια σου θα εκλαμβανοται ως ντοκυμαντερ με θεμα την αγρια ζωη
επιδη πιο πανω τα χωνεις στον πλυθηντικο και επιδη εχς κι εγω τετοια ψαρια δεν μου αρεσει να με περνει η μπαλα...
οσο για την διατροφη που λες και τα ψαρια που ταιζουν αν ασχοληθεις ποτε με ψαρια λιγο διαφορετικα απο τα κοινα θα δεις οτι στην αρχη ιδικα ισως χρειαστει. χωρις αυτο να σημενει οτι ειμαι ψυχοπαθεις η οτι χαιρομαι με αυτο... εχεις παρει ποτε ψαρια αγρια απο την φυση??? ξερεις τι τρωνε εκει?? παντος οχι ξηρα τροφες, οποτε αν το βαλεις στο ενυδρειο σου και σου εχει κοστισει και μερικες εκατονταδες ευρω, μεχρι να το μαθεις, θα του δωσεις και ζωντανες τροφες.....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων

Απο που κι ως που? τους κυνοδοντες γιατι τους εχω? για φασολακια ή για μπαμιες?
και μιας και μιλας για δοντια....
πηρα πριν λιγες μερες αυτο το ψαρι....


http://www.google.gr/search?q=Hydrol...w=1280&bih=707

ποιος λες οτι εχει πιο μεγαλα δοντια?? εσυ η εκεινο.... οποτε καταλαβαινεις πως ολα τα ψαρια δεν γινετε να τρωνε τα ιδια πραγματα, ιδικα στην αρχη!!!!!!!!! το τονιζω!!!!!!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanasis76 : 17-08-12 στις 14:13 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01909 seconds with 11 queries