Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 17-08-12, 12:08
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Alekos Εμφάνιση μηνυμάτων
delta είσαι εριστηκός και κρίμα γιατι φένεσαι μορφωμένος......
... στου original το forum είμαστε όλοι εμείς και δεν ανεβάζουμε βιντεάκια για να γελάμε αλλά για να βλέπουμε ψάρια που για καλή μας τύχη τα φέραμε Ελλάδα και τα κρατάμε.
Ελα Αλεκοοοο.
Σε πιστευω, βαση συζητησεων που κανετε

Παράθεση:
- Εχω φροντισει να εξοπλιστω με πλατυ, οποτε βρισκονται καμια 40αρια κομματια σε μια καραντινα ηδη εδω και μια εβδομαδα.
Αμφιβαλλω ομως αν θα γινει κατι για την ωρα γιατι τα γολιαθ ειναι πολυ μικρα και τα πλατυ δεν χωρανε στο στομα τους ακομα.
Οποτε θα τα αφησω στην καραντινα τους να αναπαραγωνται μεχρι να τα χρειαστω και θα φτιαξω αλλη μια καραντινα με γκαπυ/εντλερς.


Δεν αντεξα να ερθει η Δευτερα, εριξα ενα πλατυ μεσα δοκιμαστικα!!... laughcrazy
Ειμαι επιρεπης!! naughty
Το πλατυ αν και μεγαλητερο αρκετα απο το στομα τους υπολογιζω να το κοψουν φετες και να δω για τι ειναι ικανα...αν πεινασουν ειμαι σιγουρος οτι ειναι θεμα χρονου....για την ωρα τα γολιαθ εχουν εναν φρικαρισμενο συγκατοικο!! runashell

Εχθες το βραδυ πριν παω για νανακια πηγα να δω αν το καταφερανε το πλατυ...
Βρηκα στην εισοδο του φιλτρου να εχει κολησει στη γρυλια ενα κουφαρι που ειχε μηνει μονο ο σκελετος και λιγο απο το κεφαλι....
Τι να πω...τραγικο!!...πολυ μπρουταλ ρε παιδια και επιβεβαιωνει ακριβως αυτο που ειπα παραπανω περι μεγεθους του θηραματος...
Πρεπει να του αλλαξαν τον αδοξαστο!!!
Ετσι λοιπον εβγαλα οτι αφησαν και εριξα αλλο ενα...ειχαν σβησει ηδη τα φωτα και ετσι το αφησα και εφυγα...
Σημερα το πρωϊ δεν υπηρχε τιποτα παρα μονο 2 κοιλιες φουσκωμενες....υποθετω πως εγινε μοιρασια....
Γουσταρω πολυ αυτο που ζω, μαματο ειδος....


- χεεχεχεχ !! Αν τα καταφερεις ποτε να δουμε τους φονους σε βιντεο θα σου ειμαστε πολυ ευγνώμον!

-
Επειδη ειναι τοσο καλο παιδι, χθες του εκανα δωρο 10 lemon tetra μικρα και ειχαμε ωραια πραγματα στο ενυδρειο....επιτελους αρπαξε θηραμα μπροστα μου!!
Εχεις δικιο ειμαι εριστικοτατος, δεν εχω τον πολιτισμο που παρουσιαζεται στο φορουμ σας.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
 
Page generated in 0,01869 seconds with 11 queries