Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 21-02-06, 13:31
Το avatar του χρήστη ahar
ahar Ο χρήστης ahar δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-04-2003
Περιοχή: Αθήνα Ν.Σμυρνη
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tolis 67
ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΙΑ,,ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΣΠΑΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΛΩ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ , ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΥΡΩΝΩ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΑΥΤΗ [ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΑΠΟΔΕΚΤΗ ΠΟΛΥ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ] ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΑ CD-ROM THΣ SERA ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ..ΓΙΑ ΤΡΟΠΙΚΑ ΕΙΔΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΦΟΡΟΥΝ.. ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΖΕΨΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΤΡΟΠΙΚΑ ΨΑΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.. ΜΕΡΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΗ ΒΟΛΤΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΧΩΣΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ....ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΑ ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ.... ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝ , ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΤΟΥ GAP,,,,,,,,,,,,,,
Το ότι μπαινεις και διαβαζεις κατι σε ένα φόρουμ σημαινει οτι μπαίνεις στον ελευθερο σου χρονο. Το ιδιο και οι περισσότεροι εδω μεσα. Και πολλές φορες όταν γινεται μια δήλωση οι περισσοτεροι απλα περιμενουν να δουνε το αποτελεσμα της. Δεν αρχιζουν αμεσως με σχολια του στύλ "Δικκκεεε μου!!, Μπραβο , M@##$!τη Ιδεα !!!, Γουαου " κλπ... Εαν ζητησεις βοήθεια το ποιο πιθανον είνια οτι καποιοι θα στην παρασχουν . Αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΩΧΡΕΩΜΕΝΟΙ να το κανουν. Όπως κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντήσει σε οποιοδήπωτε post. Η παροχη βοήθειας εδω περα έιναι καθαρα σε εθελοντικη βάση και επαφύεται καθαρα στην καλή θελήση του αναγνωστη του μυνηματος σου.

Τωρα θα ήθελα σε παρακαλω να μου αναλύσεις περισσότερο την σκέψη σου περι των "παραμετρων" του GAB καθως και περι των "συμφερώντων" ....


Αλέξανδρος
Διαχειρηστής Συστήματος

Υ.Γ. To όλο θεμα δεν έχει να κανει πλεον μετα μαγαζια αλλα με τις προσωπικές απόψεις ενος μέλους... Οπότε μεταφερεται στην κατάλληλη κατηγορία.
__________________
Το τσιράκι

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ahar : 21-02-06 στις 13:35
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02466 seconds with 11 queries