Θέμα: diy co2
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 19-04-11, 07:05
Το avatar του χρήστη amangos
amangos Ο χρήστης amangos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2007
Περιοχή: Aθήνα, Άλιμος (Καλαμάκι)
Μηνύματα: 149
Προεπιλογή

H "ζημιά" έγινε εχθές στις 7 και 5 το απόγευμα. Εγώ εκείνη την ώρα έφευγα για το κολυμβητήριο, έχει ο μικρός προπόνηση. Φεύγοντας είπα να τσεκάρω το ενυδρείο, και έγινε το κακό.

7 και 10 έφυγα...

Στις 10 γύρισα... Το πάτωμα ήταν φρεσκοσφουγκαρισμένο... 3 ώρες καθάριζε η κακομοίρα! Περιττό να σας πω ότι ακόμα κολάνε διάφορα, που της ξέφυγαν... Θα την χωρίσω! Ούτε μια δουλειά σωστή δεν μπορεί να κάνει!!!



ΥΓ. Μέσα σε όλα, παρατήρησε η γυναίκα μου πως... όπως κοπανίστηκε το μπουκάλι της sprite, υπήρξε ζημιά και στην σιλικόνη στο πώμα. Έτσι πήρε την σιλικόνη και ενίσχυσε την κόλληση. Τέτοια γυναίκα έχω εγώ. Άγγελος κανονικός. Έκανε και επισκευή, ώστε να το βρω έτοιμο για να ξαναβάλω το σύστημα να δουλέψει, παρόλο που τα έκανα όλα μαντάρα...

Το πρωί μου είπε πως δεν θυμάται τι έβλεπε στον ύπνο της, αλλά κάποια στιγμή με κυνηγούσε κι εγώ έτρεχα για να ξεφύγω!!! Προφητικό όνειρο είδε. Μάλλον θα ξανασκάσει η αυτοσχέδια φιάλη!!! Πάω να την ξαναφτιάξω, αλλά εάν μάθετε στις ειδήσεις πως πέθανα, εσείς θα ξέρετε τον λόγο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01393 seconds with 11 queries