Θέμα: diy co2
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 18-04-11, 22:36
dinoc Ο χρήστης dinoc δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 06-03-2011
Περιοχή: ευκαρπια
Μηνύματα: 107
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από amangos Εμφάνιση μηνυμάτων
Tι να μην κάνετε, ένα αγαπάτε την ζωή σας:

Έβαλα 2 φακελάκια μαγιά με 2 κούπες ζάχαρη... Αποτέλεσμα μεγάλωσε πολύ η πίεση, και άρχισε να γίνεται και κάποια υπερχείλιση μαζί με τις μπουρμπουλήθρες. Το ζαχαρόνερο κόλλησε τον ρυθμιστή που είχα βάλει, και ζορίζοντας τον να ξεκολλήσει... έφυγε το σωληνάκι και επήλθε η έκρηξη του Βεζούβιου!!!

Το ελεύθερο σωληνάκι σαν φίδι άρχισε να εκφσενδονίζει ζαχαρόνερο σε όλη την κουζίνα, ψυγείο, πάσο, ταβάνι, σαλόνι, χαλιά, τραπεζάκια, τοίχους, εξώπορτα... Έγινε χαμός!!! Έκανα όλο το σπίτι οίκο ανακωχής. Ήταν τέτοιο το σοκ της γυναίκας μου, που ούτε να μου φωνάξει δεν είχε κουράγιο...

Παραδόξως η γυναίκα μου εξακολουθεί να είναι εδώ, ίσως δεν βρήκε εισιτήρια για το ΚΤΕΛ να γυρίσει στο χωριό της, ή αλλιώς με συγχώρεσε. Δεν τολμάω να ρωτήσω. Αύριο βλέπουμε... Εάν με αφήσει να το ξαναφτιάξω, σημαίνει πως με συγχώρεσε! Σήμερα δεν τολμάω να το πω, ούτε για αστείο.

Μπόχα, όχι αστεία. Πολύ καλή φάρσα. Να κλείσεις μια spite με το μείγμα, και να βάλεις το θύμα να την ανοίξει. Η κουνημένη σαμπάνια δεν κάνει τίποτα! Μιλάμε για τον κακό χαμό.
εισαι κορυφη απλα !
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries