Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 23-09-16, 13:42
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Λάμπρος.Τ Εμφάνιση μηνυμάτων
(Στο σκίσαμε το θέμα φιλαράκι)

Ναι ναι... ενώ τα Κορίτσια ..!!!
Δεν έχει να κάνει με το φύλο. Εμένα η μικρή για να κοιμηθεί θέλει την μάνα της μαζί στο κρεβάτι της να κοιμηθούν μαζί.
Αν κοιμηθώ εγώ πιο αργά ξυπνάω τη γυναίκα μου και έρχεται στο κρεβάτι μας, αν όχι μένει στο κρεβάτι της μικρής ώς το πρωι.
Αν ξυπνήσει η μικρή το βράδυ κατά τις 2 έρχεται στο κρεβάτι μας και λέει στη μάνα της γιατί έφυγε από το κρεβάτι, οπότε φεύγω εγώ από το κρεβάτι μας για να κοιμηθεί με την μάνα της και πάω στον καναπέ.

Αυτά συμβαίνουν και θα συμβαίνουν πάντα και παντού....
Κουράγιο και υπομονή θέλει και μεγαλώνοντας το παιδί θα διορθωθούν όλα.

Σε ότι αφορά την ηχομόνωση τι έκανες τελικά ???
Λάμπρο ακριβώς μα "ΑΚΡΙΒΩΣ" το ίδιο συμβαίνει και σε εμάς μόνο που ο μικρός θέλει να διώχνει τη μάνα του και να κοιμάται μαζί μου αλλά επειδή εγώ τη λυπάμαι την κακομοίρα να τη στείλω σαλόνι, κάνουμε κάνα 10λεπτο διαβούλευσης με τον μικρό (5 ετών) και τελικα φεύγω εγώ. Οι ώρες είναι δύσκολες για χαμό και κλάματα και την πατάμε στο τέλος.
Τα Ricofon ήταν να έρθουν σήμερα αλλά μέχρι στιγμής δε τα έχω και έχω μείνει με τις αυγοθήκες. Αύριο πιστεύω θα τελειώσει η δουλεια και θα δούμε τα αποτελέσματα.
....... Να αλλάξει ο τίτλος του θέματος παρακαλώ σε: "Το παιδί μου με διώχνει τα βράδια από το κρεβάτι για μα κοιμηθεί με τη μαμά του, τι να κάνω;"
χαχαχαχαχαχα!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01453 seconds with 11 queries