Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 22-09-16, 19:47
Το avatar του χρήστη ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ Ο χρήστης ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-09-2015
Περιοχή: ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tolisn Εμφάνιση μηνυμάτων
Για πες ή το κρατάς για παρουσίαση ?
Δεν είναι μυστικό, αυτό που έχω τώρα είναι ένα juwel 12 χρονών, με διαστάσεις 100χ30χ40 ύψος, από πέρυσι συνεχώς το αναβαθμίζω, του άλλαξα καπάκι με ένα diy που έφτιαξα, μετά πήρα εξωτερικό φίλτρο, μετά κατήργησα το καπάκι και το άφησα ανοιχτό αφού μου έπεσε μία καλή αγγελία με φωτιστικό, τώρα θα θελα απλά να μεγαλώσω το πλάτος που με περιορίζει και φυσικά το φιλτροκουτι που μου τη σπάει, οπότε θα το χαρίσω στον αδερφικό μου φίλο κι εγώ έχω ήδη πάρει το έπιπλο για ενυδρείο 100χ40χ40, ουσιαστικά μεγαλώνω το πλάτος χωρίς να αλλάξω τίποτα από εξοπλισμό αφού όλο κι όλο 30 λίτρα παραπάνω θα είμαι και το μόνο που έχω να κάνω είναι να προσαρμόσω τις δοσολογίες της λίπανσης. Εχω ήδη φτιάξει το έπιπλο με εσωτερικό φωτισμό, όργανο eliwell 915, έτοιμες πρίζες, μόνωση κι απλά ατύχησα με τη γυάλα που περίμενα από ένα παλληκάρι απ τον Ιούλιο να μου το φτιάξει αλλά με κάτι αναποδιές ματαιώθηκε οπότε θα πάρω τα γυαλιά και θα το φτιάξω μόνος μου γιατί ο χρόνος με πιέζει. Εννοείται ότι θα κάνω παρουσίαση όταν θα είμαι έτοιμος.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01399 seconds with 11 queries