Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1535  
Παλιά 01-08-16, 11:28
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Artemisia Εμφάνιση μηνυμάτων
Να το χαίρεσαι Νίκο , όσο πάει ομορφαίνει
ευχαριστω πολύ Αρτεμισία
προσπαθώ που θα μου πάει θα τα καταφέρω καποια στιγμή!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gallos Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ ωραίο!!!Πραγματικά παρακολουθώ το θέμα απο την αρχή και έχεις κάνει φοβερή δουλεία!!!Το αποτέλεσμα σε ανταμοίβει!!!
ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την ανάγνωση σου!
ελπίζω να μην έχεις βαρεθεί ούτε να έχεις απηυδήσει!
να είσαι καλά πάντως και σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια!
έχουμε ακόμα πολύ δρόμο μπροστά μας ο οποίος σίγουρα δεν θα ειναι στρωμένος με ροδοπέταλα!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Sakis Papadopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο σωστός εξοπλισμός και το διάβασμα που κρίνεις ότι κάνεις σε κάνει να περνάς σε άλλο επίπεδο .

Από ότι βλέπουμε αντιμετοπιζεις ένα σοβαρό πρόβλημα .
Το πρόβλημα της φωτογραφίας .
Μακάρι όλοι να είχαμε αυτό το πρόβλημα μόνο στο ενυδρείο .

Καλή συνέχεια στον κόσμο των κοραλλιών ....
Keep Reefing!
σακη όπως ακριβώς το λες!
σωστός εξοπλισμός σε συνάρτηση με ανελέητο διάβασμα!
ο εξοπλισμός ειναι το α και το ω!
οτι λεφτά έδωσα στην αρχή για την αγορά του δεν το εχω μετανιώσει ουτε για μια στιγμή,τον βρίσκω καθημερινά μπροστά μου και αυτο μου βγάζει μια αίσθηση ικανοποίησης αλλα και με δυναμώνει ψυχολογικά για την συνεχεία!
το διάβασμα απο την άλλη ειναι κάτι που δεν σταματάει ποτέ!
ενα ακόμα σημαντικό παράγοντα που συνθέτει το τρίπτυχο της επιτυχίας ενός ισορροπημενου τροπικού υφάλου είναι η υπομονή!
η υπομονή για εμένα ηταν και παραμένει σε μειωμένο βαθμό το μεγαλύτερο πρόβλημα μου!
όντας ενας παρορμητικός άνθρωπος,μου ήταν πολύ δύσκολο να διαχειριστώ μια λέξη που μέχρι πρότινος δεν είχαμε ποτέ μα ποτέ καλή σχέση!
θέλοντας και μη όμως σιγά σιγά το πολεμάω και νομίζω οτι είμαι σε καλό δρόμο!
το πρόβλημα της φωτογραφίας όπως λες είναι κατι που με βασανίζει τον τελευταίο καιρό! για τον λόγο αυτό έφτιαξα και θέμα στον gab στην ενότητα της φωτογραφίας και μέχρι στιγμής υπάρχει ανταπόκριση απο τα άλλα παιδιά του φόρουμ και τα ευχαριστώ θερμά!
πιστεύω σιγά σιγά να βρω τα πατήματα μου και εκεί έτσι ώστε μέσω των φώτο να αντικατροπτιζεται σωστά και όπως του αρμόζει ο ύφαλος!
ευχαριστώ σακη!η πορεία μας στον δρόμο των κοραλλιών έχει πολύ δρόμο ακόμα,είμαι πολύ χαρούμενος που την διανύουμε παρέα όλοι!
keep reefing..................
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ευχαριστώ ρε Νίκο χαχαχαχα
Και εγώ είμαι τυχερός που έχω κάνει πολλούς και καλούς φιλους που με στηρίζουν καθημερινά και όχι μόνο στο ενυδρειακο κομμάτι !!
κωστα όλοι για έναν και ένας για όλους!
χαχαχαχαχα!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voas : 01-08-16 στις 11:28 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01695 seconds with 10 queries