Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 02-01-06, 14:34
andreasp Ο χρήστης andreasp δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-10-2005
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 539
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από filoxenos
Μερικές ερωτήσεις αρχάριου...



-Μαζί με το ουίσκι???
Χαχαχαχαχα! Δοκιμασε το! Θα αρχισουν να τραγουδαν ρεμπετικα τα ψαρια!

Παράθεση:
Δηλαδή, το τελικό μίγμα, πόση θερμοκρασία είχε και τι γίνεται όταν μετά από μερικές ώρες πέσει σε θερμοκρασία περιβάλλοντος (χειμώνας γαρ=> εγώ έχω 15-19) ??? Λένε ότι πρέπει να είναι ζεστό/χλιαρό. Αυτό πρέπει για συνέχεια? Η δεν πειράζει? (κάπου διάβασα - σε κάποιο ποστ νομίζω εδώ - για 35 βσαθμούς...!)
Ετσι λένε... εγω εχω βαλει το μπουκαλι διπλα στο καλοριφερ, ελπιζοντας οτι θα το κραταει σε θερμοκρασια τετοια ωστε να λειτουργει η αντιδραση.

Παράθεση:
Εχω διαβάσει ότι δεν κάνει αυτό το σωληνάκι (το διαφανές δεν εννοείς?). Αυτό δεν είναι πρόβλημα? Η εγώ έχω καταλάβει λάθος?
Ναι... το σιλικονης! Γιατι να μην κάνει?


Παράθεση:
Ρωτάω, γιατί θέλω να ξεκινήσω κι εγώ και επειδή δεν έχω κάποιον που να ξέρει για να με βοηθήσει, περιμένω σωστές οδηγίες από εδώ, για να μην κάνω καμιά πατάτα...
Κοίτα... δεν ειναι και κατι τρομερο. Εξαλλου ο καθενας το εχει κανει με τον τροπο και με αρκετες διαφοροποιησεις.

Η αποψη μου ειναι οτι κάνει πιο πολυ για πειραμα, παρα για μονιμη κατασταση.
Εγω θελω να δω αν θα υπαρχει διαφορα στα φυτα μου, και αν πραγματι κανει δουλεια, εχω σκοπο να δωσω κανενα 100ευρω και να παρω μια μπουκαλα για CO2, να εχω το κεφαλι μου ησυχο και να μπορω να το ρυθμιζω κιολας.

Αν κανει κανενα "μπραφ" και φουσκωσει το μειγμα, θα κλαις τα παντα μεσα στο ενυδρειο. Το φοβαμαι λιγακι μην γινει καμια βλακεια...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01608 seconds with 11 queries