Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 21-06-16, 14:50
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Irakles Εμφάνιση μηνυμάτων
Γιατι καλε που μένει σε δεντροσπιτο ή στο 20ο όροφο???
Δεν ξέρω που μένει ο Κοσμάς, αλλά επειδή το συνολικό βάρος με πέτρες, άμμο, ενυδρείο, νερό, φίλτρα κτλ... θα πλησιάζει τον 1 τόννο (αν πάει στο 600αρι με το καλό) καλού κακού ας ρωτήσει και κανέναν σχετικό για ποιό σιγουριά.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kosmas Εμφάνιση μηνυμάτων
Ηρακλη δεν ειπα οτι δεν εχω θεμα χρηματων,μη με περνατε για κανενα λεφτα.Το συζηταω για τα παραπανω εξοδα στην καταναλωση και εξοπλισμο.
Ειπα τα 150 ευρω ειναι μικρη διαφορα για τοση μεγαλη διαφορα σε μεγεθος
Πολύ σωστή σκέψη Κοσμά. Σε μερικά πράγματα το "μέγεθος" μετράει. Ένα από αυτά είναι και το ενυδρείο.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kosmas Εμφάνιση μηνυμάτων
Λαμπρο το σπιτι ειναι δυοροφο ιδιοκτητο.Ειμαι στον 2ο αλλα τα θεμελια του ηταν με προοπτικη για 5οροφο.Επισης δεν ξερω αν παιζει ρολο,εκει που θα μπει ειναι διπλα σε κολωνα
Κοσμά, επειδή εγώ ρώτησα για το δικό μου (όσο και αν ακούγεται αστείο) μου εξήγησε ότι δεν έχει να κάνει με τα θεμέλια αλλά με την πλάκα και το πάχος της, όπως επίσης και το σημείο που το τοποθετείς. όσο πιο κοντά σε κολώνα είναι τόσο το καλύτερο.

Να σου κάνω μια άλλη πρόταση για να μην το μετανιώσεις μετά....
Αφού είναι όλο δικό σου, δεν το στήνεις στο ισόγειο να το κάνεις μια και καλή 1 τόννου να είσαι "άνετος".

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Λάμπρος.Τ : 21-06-16 στις 14:50 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02055 seconds with 11 queries