Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #254  
Παλιά 05-06-16, 23:46
Το avatar του χρήστη Michali[s]
Michali[s] Ο χρήστης Michali[s] δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2013
Περιοχή: Athina - Glyfada
Μηνύματα: 274
Προεπιλογή

Ελληνικοι ειναι ναι! Και ο cloudOne ειναι Ελληνικος.
Ο Φαινομενο δεν ειναι βιδωτος ατμοποιητης. Δηλαδη το τανκακι του με την βαση του, δεν βιδωνει το ενα με το αλλο αλλα κουμπωνουν με orings. Αυτο σημαινει οτι αν πιασεις τον ατμοποιητη απο το τανκ με το ενα χερι και απο την βαση με το αλλο και τραβηξεις -ο ατμοποιητης θα ανοιξει στα δυο και οτι υγρο εχει μεσα θα σου μεινει στα χερια. Τον εχω δυο μηνες και δεν εχω χρησιμοποιησει αλλον απο την μερα που τον πηρα. Αυτο το εχω παθει μια φορα απο βλακεια μου. Περα απο αυτη την φορα, γενικα δεν του συμπεριφερομαι ομορφα. Τον πεταω στην τσαντα οπως να ναι(χμ), τον τραβαω οπως να ναι (χμχμ) και δεν το εχω ξαναπαθει. Η πιθανοτητα να γινει ομως υπαρχει παντα. Αντιθετα ο τηλεμαχος πχ η ο cloudO. ειναι βιδωτοι. Δηλαδη τανκ και βαση βιδωνουν το ενα με το αλλο, οποτε καταλαβαινεις οτι δεν υπαρχει περιπτωση να σου ανοιξει στα δυο ο ατμοποιητης.

Γιαννη εκανα ενα καλο ντου για να βρω τι μου αρεσει και τι οχι και τωρα που κατεληξα.. θα κανω ενα καλο ντου ακομα για να βεβαιωθω
Εριξα και πολυ διαβασμα ομως στο φορουμ πριν κανω οτιδηποτε γιατι νταξ.. δεν ειμαστε για να πεταμε ευρωζ αριστερα δεξια.
Αν σου αρεσει η σφιχτη τζουρα, δοκιμασε τον οπωσδηποτε. Ο κλωνος ( οπως και ο γνησιος ) εχει ενα θεμα με την καμπανα που θελει λιγο παρακαλετο για να βιδωσει σωστα, αλλα αδερφε πιστεψε με, τα αξιζει τα παρακαλια του. Γευση/ντουμανι/πχιοτητα ατμου αλλου ντ αλλου.



Επισης δοκιμασα eliquidFrance 32 ( μπισκοτοβουτυροβανιλοβρωμια ) και eliquidFrance Relax (Βουτυροκαπνομπισκοτοβρωμια). Πολυ καλα και τα δυο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01511 seconds with 11 queries