Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 22-03-16, 12:23
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Irakles Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο σπίτι μου που εχω σχετικά καλη μόνωση με ενα 12αρι ανεμηστηρακι κραταω την θερμοκρασία γυρω στους 26 το καλοκαίρι.. αλλα θελω να βαλω και το συγκεκριμένο το εχω απο εξω με ανοιχτό το ενα φλαπ οποτε λεω να βαλω δυο να φησανε μεσα και ενα εξω και θα ειμαι κομπλέ.. θα βαλω και λεντ αντι τις τ5 που βγαζουν θερμοκρασία οταν ολα τα καπακια ειναι κλειστά οποτε δεν νομιζω να χρειάζεσαι κι εσυ κατι παραπανω, εκτος και αν γίνεται φουρνος εκει που εχεις υο ενυδριο
Μπα, δε νομίζω να γίνεται "φούρνος", (εκτός βέβαια από τις ημέρες που είναι κλειστό όλο το σπίτι και λείπουμε σε διακοπες, και που ουσιαστικά για αυτές το θέλω). Τις άλλες ημέρες κάνει ρεύμα με τα παράθυρα ανοικτά και το σπίτι δεν ανεβάζει μεγάλη θερμοκρασία.
Άφήστε που ακούω και την κλασική ατάκα: “Μακάρι να ανησυχούσες και για εμάς όσο ανησυχείς για τα «ψάρια» σου”.
Οπότε μετά εμφανίζετε και το συννεφάκι πάνω από το κεφάλι μου που γράφει μέσα «..Ναι, αλλά τα ψαράκια μου δεν γκρινιάζουν τόσο».
χαχαχαχαχαχα....

Τέλος πάντων, θα πάω μάλλον την άλλη εβδομάδα για την αγορά (πλεξι & ανεμιστήρων) και θα ξεκινήσω την ετοιμασία.
Στη μέση του "Φλαπ" σκέφτομαι να κάνω και μια τρύπα για να μπαίνει η αυτόματη ταίστρα. Θα το δω και αυτό...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries