Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #112  
Παλιά 15-03-16, 22:27
Το avatar του χρήστη ScorpionGr
ScorpionGr Ο χρήστης ScorpionGr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-02-2014
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 593
Προεπιλογή

Ρολο πηρα και δεν το χρησιμοποίησα καθολου γτ εμενα δεν με βολεψε. Επισης πηρα και το αλουμινένιο ρολο που ειναι για να πατας το υφασμα παλι δεν το χρησιμοποίησα(και ειχε και 13 ευρω). Εγω την δουλεύω με πινελο και πλαστικη σπατουλα (οπως τα βιντεο που εχω βαλει). Θεωριτικα καθαριζουν τα πινελα αλλα δοκιμασα να καθαρισω ενα αλλα ειναι λιγο παιδεμα και ετσι πηρα πινελακια φτηνα (0,80€) και τα ειχα μιας χρησης οπως και τα δοχεια που εβαζα τη ρητινη τα όποια ευτυχως στην αρχη μου τα έδωσε δωρεαν, βεβαια μετα πηγα αγόρασα 2 (επειδη ειναι ογκομετρικα τα ειχε 1€ το ενα) και ετσι (επειδη μετραω με το βαρος) πηγα και πηρα πλαστικα ποτηρακια διαφανα σκληρα απο το σουπερ (δεν τα εχω δοκιμάσει ακομα να δω αν κανουν).
-------------------------
Ολα μαζι πρεπει να μου βγηκαν καπουν στα 150 ευρω. Αλλα αν αφαιρεσω αυτα που δεν χρησιμοποίησα οπως τα ρολακια και το υφασμα για τις γωνίες(υφασμα σε λωριδα) υα πηγαιμε καπου στα 120 με 130 ευρω.
__________________
--------Θ ά ν ο ς---------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ScorpionGr : 15-03-16 στις 22:27 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01356 seconds with 10 queries