Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 25-02-16, 19:05
Το avatar του χρήστη panos84
panos84 Ο χρήστης panos84 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-06-2005
Περιοχή: Γιαννιτσα
Μηνύματα: 451
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην panos84 Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην panos84 Send a message via Skype™ to panos84
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΡΟΜΠΟΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Απορία, μ αυτόν τον τρόπο είναι σωστό; Δεν αφαιρεί πολύτιμο οξυγόνο απ τη βιολογία; Θα θελα κι εγώ να το κάνω έτσι αλλά έχω αυτή την απορία γιατί νομίζω κάπου το είχα διαβάσει. Προς το παρόν το έχω σε ξεχωριστό κυκλοφορητάκι που μου χρειάζεται και για κυκλοφορία στο βυθό, αλλά την απορία την έχω.
Κωστα εγω ειμαι υπερμαχος στο να βαλεις το co2 στην εισοδο και οχι στην εξοδο....και δες τωρα τη σκεψη μου για το οξυγονο που λες...αν το βαλεις στην εισοδο το co2 που περναει θα ειναι πιο αδυαλυτο απτο να το βαλεις στην εξοδο και αυτο γιατι αυτο που σε ενδιαφερει ειναι το τι περνα απο το φιλτρο που στην δευτερη περιπτωση το ηδη διαλυμενο co2 περναει απο το φιλτρο-αρα ειναι και περισσοτερο-απο οτι στην πρωτη περιπτωση που δεν εχει διαλυθει καλα.Ετσι το ειχα καιρο και δεν ειχα θεματα,τωρα με τους εξωτερικους προσπαθω για την πληρη διασπαση κ για να καταλαβω πόσο πληρη ειναι το εχω βαλει στην εξοδο.
__________________
http://www.daniel-studios.gr
450lt καρδιναλοι-ροδοστομοι-οτος-auneus φυτεμενο
110lt ραμιρεζι ζεύγος
240lt Ν.caudopunctatus
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,29927 seconds with 11 queries