Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #79  
Παλιά 08-01-16, 11:17
ikaria_jim Ο χρήστης ikaria_jim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-10-2012
Περιοχή: ikaria
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
καλημέρα δημητρη!μια ερωτηση εχω.γιατι δεν κανεις την υπερχ/ση στο ενυδρειο κανονικα όπως ολοι και να πεφτει στο σαμπ & στο σαμπ να κανεις μια τρυπα και να βαλεις ποτηρι υπερχ/σης και να πεφτει στην αποχετευση?ετσι εχω κανει εγω και δουλευει σφαιρα!αλλαγες κανω σε 3λεπτα πατοντας δυο μπουτον(ΤΟ ΕΝΑ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΑΖΕΙ) και δεν υπαρχει και ποτε κινδυνος πλημμυρας!αν κατι παει στραβα (που ποτε να μην ερθει η ωρα)θα πλημμυρισεις στο σαμπ και ΟΧΙ στο ενυδρειο!
την συγκεκριμενη ο σταματιου(δεν νομιζω να υπαρχει ελλαδα) δεν την εχει αλλα εχει πολλα pvc για υπερ/σεις σε 3-4 μεγεθοι ...
οσο για την διαμπερες τρυπα και το μέγεθος της,απο την στιγμη που θα μπει κομπρεσέρ η' τρυπανι η φασαρια είναι ιδια!εχω κανει 7 στο τοιχο και ξερω
-------------------------

όταν σκέφτεται ο τακης.........................ενα καινουργιο υπόμνημα γεννιεται στο diy
καλημέρα κ.τακη και καλη χρονια με υγεια!
Το ενυδρειο ειναι ετοιμο δεν μπαινω τωρα σε αλλα προβληματα για τρυπες.εχει μεσα υπερχειλιση.παει στο σαμπ απο το σαμπ που ειναι και αυτο ετοιμο θελω να φευγει καπως.και δεν θελω να παταω κουμπακια.οχι γιατι βαριεμαι.γιατι στο ξενοδοχειο ειδικα το καλοκαιρι δεν παιζει χρονος.με αυτο τον τροπο θα βαζω το 30 της εκατο σε μια εβδομαδα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01443 seconds with 11 queries