Θέμα: προβλημα
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 30-12-15, 23:34
Το avatar του χρήστη DVR*
DVR* Ο χρήστης DVR* δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 13-12-2015
Περιοχή: stonecity
Μηνύματα: 52
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοίτα , αυτός που μπορεί το κάνει, το κάνει χωρίς να του πούμε λεπτομέρειες , γιατί προφανώς ξέρει να χειρίζεται εργαλεία και να κρίνει καταστάσεις, αλλά εγώ προσωπικά θα σκεφτώ πολύ να πω δημόσια λεπτομέρειες και να δώσω λύση σε κάτι που είναι επικίνδυνο, γιατί θα έχω με κάποιο τρόπο την ευθύνη. Προφανώς είσαι και εσύ ψαχτήρι, και μπράβο σου και καλά κάνεις, μου αρέσουν οι άνθρωποι που ψάχνονται, αλλά τέτοιες λύσεις είναι καλύτερα να τις κρατάς για εσένα, γιατί δεν μπορούν όλοι να τα κάνουν, και αν κάτι δεν πάει καλά θα υπάρξει πρόβλημα, και στη περίπτωση αυτή το πρόβλημα μπορεί ακόμα να είναι και θανατηφόρο, για αυτό το λόγο το λέω, και εννοείται χωρίς να θέλω να μειώσω εσένα ή κανέναν άλλον
Αυτό ήθελα να γράψω αλλά με πρόλαβε ο τάκης.
Παιδιά είμαι πάνω από 10 χρόνια σε forum κτλπ και έχω δει να ανταλλάσσονται ακόμη και μηνύσεις για συμβουλές που πήγαν στραβά.
Προς θεού δεν υπονοώ κάτι σχετικά με το παλικάρι που έκανε την ερώτηση απλά τα γράφω για να έχετε το νου σας.
Σε φόρουμ δεν ξέρεις με ποιον μιλάς και τι γνώσεις - δεξιότητες έχει.

Υ.Γ. χρόνια ασχολούμαι με ηλεκτρονικά, ρεύματα και diy καταστάσεις αλλά καλώδιο ρεύματος σε νερό διορθωμένο στο χέρι εγώ δεν βάζω....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01506 seconds with 11 queries