Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #153  
Παλιά 14-11-15, 01:16
Το avatar του χρήστη Lth1
Lth1 Ο χρήστης Lth1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 2.325
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από takis_gt Εμφάνιση μηνυμάτων
Για το καπάκι
Κοντρα πλακε πιο λεπτο απο 8αρι ουτε να το σκέφτεσαι, και το 8αρι λεπτο είναι, γιατι δεν θα μπορείς να κολλήσεις τα κάθετα κομμάτια.
Για το πλεξι , αφου θα το παρεις κομμένο βρε, θα σου πω εγω τα μετρα και τι θα χρειαστείς, το κόλλημα το ειδες πως είναι ευκολο, θα έλεγα να μην ανησηχεις.
Για το σαμπ
πες μου ακριβως διαστασεις και παχος τζαμιου και θα σου πω τι θα κάνεις και τι θα χρειαστείς
-------------------------
Αν θες όμως να τρίβεις , να στοκάρεις και να βάφεις το κάνεις και με κοντρα-πλακε
Αρχικα παμε στο σαμπ..το τζαμι οπως το βλεπω για 5αρι μου κανει...(το μετρησα κιολας για σιγουρια..5αρι ειναι)
Ανεβαζω και μια φωτο
Θελω να το υψωσω γυρω γυρω αρχικα κλεινοντας αυτες τις τρυπες τις μικρες που εχει πρωτα και επειτα να του δωσω περιπου 10-15 ποντους υψος ολου του σαμπ...
Επι την συνεχεια...Καλα ολα με το πλεξι αλλα το κοντρα πλακε ειναι φθηνοτερο στο παχος που εψαξα και ειναι και στο παραπανω τετραγωνο το μαγαζι οπως και τα χρωματα και τα βερνικια λιγο πιο πανω...
Ολα δλδ γινονται αμεσα και χωρις ταλαιπωρια...απλα δεν ξερω τι θα χρειαστω για το κοντρα πλακε...τι διαστασεις κτλ κτλ..ολα τα υπολοιπα τα βρισκω για να το δουλεψω...
-------------------------
+οτι εχω και χρωμα νερου στο ιδιο με ολα τα επιπλα στο σπιτι και το MDf που εχω δεσει τις παλετες
__________________

---------------------

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lth1 : 14-11-15 στις 01:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01384 seconds with 11 queries