Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 19-05-15, 16:02
Το avatar του χρήστη Themis_aqua
Themis_aqua Ο χρήστης Themis_aqua δεν είναι συνδεδεμένος
Support Team
 
Εγγραφή: 15-01-2015
Περιοχή: Λαμια
Μηνύματα: 1.632
Προεπιλογή ..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Jon_St Εμφάνιση μηνυμάτων
Στο δικό μου είχε χαλάσει το ανεμιστηράκι στο δίμηνο.
Βρήκα τότε άλλο από ebay που και καλά είχε ίδιες στροφές αλλά χαμηλότερα db (εκ του αποτελέσματος μια από τα ίδια...) και το άλλαξα με δουλειά επιτόπου και τα ψάρια μέσα.

Απλά για να μην τα στρεσάρω πολύ, όπως είχα ανοιχτό το καπάκι έβαλα ένα χαρτόνι να στηρίζεται περιμετρικά στο ενυδρείο ώστε και να μην με βλέπουνε συνέχεια από πάνω τους και να μην μου πέσει τίποτα μέσα.
-------------------------
Αδερφέ ένα-ένα μου έρχονται! Δεν χρειάζεται καν να κάνεις όλη τη δουλειά πάνω.
Το κομμάτι του πλαστικού με τις υποδοχές του ανεμιστήρα αφαιρείται.
Αν το κοιτάξεις από μέσα, έχει αν θυμάμαι καλά 4 ή 5 κουμπώματα.
Έτσι μπορείς να βγάλεις το κομμάτι, να εξετάσεις με την ησυχία σου πως θα βάλεις το ανεμιστηράκι και να το βάλεις στη θέση του έτοιμο.

Κι εγώ το ανακάλυψα αφού είχα κάνει όλη τη δουλειά. Σκέψου τώρα δεν το θυμόμουν καν... Είχα δει τα κουμπώματα αλλά στο πλάι φαινόταν σα να είναι σφραγισμένο με κόλλα. Δεν είναι!

Κοίταξε το κι εσύ με λίγη προσοχή και θα το δεις.

Ελπιζω να βοήθησα
Ναι φιλε μου θα το δω καλυτερα αυριο που θα μαι σπιτι και σ ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου
Παντως θα βολευε πολυ να εβγαινε το καπακι ολοκληρο και για το στρεσαρισμα των ψαριων αλλα και για να μπορεις ανετα να κανεις δουλεια..Αντε ετσι οπως ειναι τωρα να θες να βγαλεις τη λαμπα η να προσθεσεις κατι επιπλεον σε φωτισμο κτλ πατεντα δηλαδη
__________________
Θέμης
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01477 seconds with 11 queries