Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #68  
Παλιά 29-03-15, 18:53
ΔημήτρηςΤ Ο χρήστης ΔημήτρηςΤ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-03-2015
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 966
Προεπιλογή

νικο σου μιλάμε μαζί. πήρα τον πρώτο μου δίσκο το 90 από τότε που ο ωκαιανος ήταν στο στενό! !ουσιαστικά ασχολήθηκα μέχρι το 96 νομίζω δύσκολα χρόνια αλλά πιο ανθεκτικά ψάρια. το χούι όμως δεν φευγει οπότε από τον σεμπτεβρη κάνω μια καινούρια αρχή .πολύ διάβασμα πολύ τρέξιμο κ θα δουμε .
-------------------------
Μετά την απώλεια που πήγα να σκάσω πήρα δύο δίσκους ένα μεγάλο cobalt k ένα blue tirquaz μετά από έξι ώρες τα ψάρια όπως κ ένα παλιό είχαν γρατσουνιές από τις ρίζες. εγκεφαλικό !!!! αμέσως φύγαν όλες εκτός από την μεγάλη .για να καταθέτουμε τις εμπειρίες μας που νομίζω ότι είναι κ ένας από τους σκοπούς του φόρουμ έχω να πω το εξής.: σήμερα μια μέρα μετά την έξοδο των ριζών τα μικρα που ήταν από κάτω τους έρχονται πάλι στο χέρι μου κολυμπούν ακατάπαυστα κ ήρθε στο χέρι μου ο cobalt!!!!!!!
-------------------------
κλεοβουλε καλησπερα μια ερωτηση.πρεπει να γράφω μόνο εδώ η όπως ήθελα να ανοίξω άλλο θέμα να το ανοίγω αλλου;;;:
-------------------------
Για να βγει ένα συμπέρασμα από αυτό που γράφω θα ήθελα να συμπληρώσω ότι πρέπει να φτιάχνουμε σίγουρα το ενυδρείο μας ΠΡΙΝ μπουν τα ψαράκια μας εγώ δεν το έκανα! !!! κ δεύτερων όπως το είπες κ εσυ πριν μέρες αυτοί οι δίσκοι δεν είναι άγριοι θέλουν άλλο χειρισμό κ αυτό δεν το κατέχω. Αυτό που ξέρω είναι ότι με το που έφτιαξα το ενυδρείο (κκοντα) στα ενυδρεία στα οποία μεγάλωσαν αντε με μια ρίζα κ λιγο πράσινο είναι όλη την μερα έξω κολυμπούν κ εγω θα βγάλω ρυτίδες από το χαμόγελο.
-------------------------
Α αυτό με το μουλιασμα της τροφής .....άψογος!!!! απλά τρώνε όλα! !!!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΔημήτρηςΤ : 29-03-15 στις 18:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01738 seconds with 11 queries