Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 06-03-15, 15:26
Το avatar του χρήστη Diskus fan
Diskus fan Ο χρήστης Diskus fan δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-03-2009
Περιοχή: Χαϊδάρι, Αθήνα.
Μηνύματα: 2.844
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kalmichalis Εμφάνιση μηνυμάτων
Συμφωνώ στο ότι κανένα σκευάσμα δεν αντικαθιστά αυτά που λέτε, απλά είχα απορία αν το έχει χρησιμοποιήσει κάνεις για να μου πει εντυπώσεις, γενικά μιας και το ανέφερα τα νιτρικα μου είναι σε γενικές γραμμές κάπου 20-25 άλλο αυτή τη φορά έχασα μια αλλαγή νερού και έφθασαν στο 35 περίπου, απλά δεν θεωρώ καλό να αλλάζω το νερό μέρα πάρα μέρα γιατί τα ψάρια καταστρεσρονται, εδώ μια αλλαγή κάνω στις 5-6 μέρες και τρομάζουν για όλη την ημέρα πόσο μάλλον να τους δημιουργήσω τέτοια ψυχολογία
1. Καταλαβαίνεις τα Ελληνικά με δυσκολία;
Εγώ το έχω χρησιμοποιήσει (και πλήθος ακόμα από σκευάσματα).
2. Τα ίδια έλεγες και για την καρδιά μοσχαριού... ότι προκαλεί ασθένειες. Γιατί όμως... μόνο σε σένα τα προβλήματα;
3. Αυτό θα έπρεπε να σε προβληματίσει περισσότερο. Δείχνει ξεκάθαρα ότι οι δίσκοι σου ενοχλούνται από κάτι και ΔΕΝ έχουν εγκλιματισθεί (όπως θα έπρεπε να συμβαίνει).
Ακόμα όμως ΔΕΝ έχεις βρει τι είναι αυτό... και προσωπικά ΔΕΝ βλέπω και να το προσπαθείς.-
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ανακαλυφθηκε επιτελους ο μαγικος ζωμος για να φρεσκαρεται το νερο χωρις αλλαγες??










Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Diskus fan : 06-03-15 στις 15:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 10 queries