Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 12-02-15, 17:24
Το avatar του χρήστη Κωστας Malawi
Κωστας Malawi Ο χρήστης Κωστας Malawi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-05-2013
Περιοχή: Αιγαλεω
Μηνύματα: 2.043
Προεπιλογή

ενα μικρο update.
στην προσπαθεια μου να δημιουργησω τα απαραιτητα χαρεμια εχω αφαιρεσει καποια ψαρια και εχω προσθεσει καποια ακομα.λοιπουν απο την παρεα τα 2 αυλονακαρα και κυρτοκαρα..

προστεθηκαν ενα αρσενικο dimidiochromis compressiceps και 2 tyranochromis macrostoma. το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω πολυ ευκολα να συμπληρωσω σωστα τα χαρεμια των ψαριων που θελω να κρατησω ως τελικη ψαροσυνθεση γιατι στην αγορα δεν υπαρχει τιποτα.εν αναμονη καποιας προπαραγγελιας λοιπον η ψαροσυνθεση..

σκοπος μου να κρατησω χαρεμια των 1+2 απο τα πιο μεγαλα και σπανια ψαρια της λιμνης.τα υπολοιπα θα χαριστουν σε συνχομπιστες.

ελπιζω στο επομενο ενυδρειο 3 μετρων να μπορεσω να κρατησω καποια απο τα ειδη που με ενδιαφερουν.nimbochromis venustus-champsochromis caeruleus-tyranochromis macrostoma-dimidiochromis compressiceps-exochromis anagenys-aristochromis crystli..συνολο 18 ψαρια αν ειναι εφικτο λογο μεγεθους.και αν με παιρνει θα προσθεσω 5 ψαρια του ειδους fossorochromis rostratus..

δεν ξερω τι πολεμος θα γινει με αυτους τους γιγαντες σε 3μετρο ενυδρειο αλλα ειναι ψαρια που με ενδιαφερουν παρα πολυ και θα καταβαλω καθε προσπαθεια για να το πετυχω..

τι συνδιασμο χαπς θα φτιαχνατε εσεις σε ενυδρειο 3 μετρα?ρωταω απο τωρα γιατι το επομενο κοντοζυγωνει..ηδη το σπιτι τελειωνει και δεν βλεπω την ωρα να πιασω δουλεια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01430 seconds with 11 queries