Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 06-02-15, 09:05
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2012
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος, Αθήνα-Μοσχάτο
Μηνύματα: 332
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
3. Έχεις απαντήσει ποτέ (ξανά) σε σχόλιο που... ΔΕΝ σε "βόλευε"; Χαίρομαι που επιτέλους... το κάνεις.

ρε παιδιά ο άνθρωπος έχει 9 μηνύματα εδώ , κ στα 9 μηνύματα ότι έλεγε κάτι δεν τον βόλευε? Εκτός αν έχετε προσωπικά θέματα απο άλλα φόρουμ όπου στην προκειμένη περίπτωση καλό θα ήταν είτε να μην τα αναλύετε εδώ ή να το λέτε λχ ξεκάθαρα ότι φίλε μου ΤΑΔΕ κ στο άλλο φόρουμ ΤΑΔΕ τα ίδια σου είχα πει μπλα μπλα μπλα .....

Δεν είμαστε υποχρεωμένοι για ΚΑΝΕΝΑΝ , κ το αναφέρω αυτό για να μην νομίζει ο Δισκους Φαν ότι έχω κάτι εκ του προσωπικού μαζί του , αλλά το λέω κ πάλι ΔΕΝ ειμαστε υποχρεομένοι να γνωρίζουμε το ΙΣΤΟΡΙΚΟ του οιοδήποτε ή να βρισκόμαστε ανάμεσα σε μπουρίνια απο παλαιότερες θύελλες

Αν δεν κάνω λάθος κ αν είναι να με διαψεύσουν συντονιστές κλπ ότι μέσα απο το φόρουμ αυτό δίδεται η ευκαιρία στον καθένα να κάνει την προβολή του , να εκφέρει την απορία του κοκ κ με τα περιθώρια σχολιασμού απο τους συμφορίτες με σκοπό την βελτίωση. Πολλές φορές γίνονται αναφορές όπου οτιδήποτε εκτός απο συμβουλευτικές φαίνονται.

το δε τραγικό είναι ότι στην λίστα των μελών είναι μια λίστα με χιλιάδες μέλη κ επι καθημερινού βλέπεις εμας κ εμας που είμαστε 40-50 άντε στο σύνολο να βρεθούμε καμια 100αρια..

Μπορεί να ειναι λίγο εκτός θέματος αλλα ειναι πολύ εντος για το αυτό φλέγον θέμα!

Δεν είπαμε να "Χαϊδεύουμε αυτιά" ουτε απαίτησε κανείς να μιλάμε ολοι με το Χ τρόπο...

ειμαστε πολλοί , οι απόψεις διίστανται , οι καιροί είναι δύσκολοι αλλά με το αυτό κ με το εκείνο , να τα κανουμε όλα κ πιο δύσκολα?

Είναι ΤΟΣΟ τραγικό να κρατήσουμε ένα επίπεδο φιλικό μεταξύ μας?

Επειδή δεν επιτρέπουν οι κανονισμοί να μιλάμε για ΠΟΛΙΤΙΚΑ κ ΑΘΛΗΤΙΚΑ θέματα , για να αποφευγονται τα "μπάχαλα" θα το κάνουμε θέματα γιατί βάλαμε την μύγα στο μικροσκόπιο ?

Πιο πάνω έκανα αναφορά για τα νερά λχ για τους breeders όπου τυγχάνει να ξέρω 2-3 στην Μαλαισία κ πάλι ζητάμε τα νερά εκει...

Τι σχέση έχει το νερό της βρύσης ? αφου το νερό τους το βάζουν σε δεξαμενές κ το ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΥΝ στο νερό που θέλουν...

ζωντανά που η κλιμακα του ΡΗ-ΚΗ-GH είναι σε ένα έυρος , αυτοι έχουν την Μεση Τιμή. έτσι έχουν δεξαμενές με ολα τα είδη εκείνα , σε άλλες έχουν άλλα είδη κοκ... να τους ζητήσω να μας κάνουν τεστάκι ντε κ καλα στην βρύση? για κάτι που ΔΕΝ το χρησιμοποιούν ΚΑΝ!!!

Εχω ακούσει ιστορίες κ αναφορές απο πολλά παιδιά , απο πολλές παρέες , κλικες γιάφκες οπως θέλει ο καθείς ας το ονομάσει , έχω διαβάσει αλλα τόσα ποστ σχετικά κ εδω στο φορουμ, εχω διαβασει κ σε αλλα φορουμ , για τον περιβοητο ΠΣΦΕ

λοιπόν ως πότε θα έχουμε γενικότερα αυτή την γκρίνια κ την φαγομάρα?
δεν έχουμε ουτε χωράφια να χωρίσουμε ούτε ποσοστά απο τα "ορθα κ αγια ποστ μας" να παρουμε...
δεν εχουμε προέδρους , καρέκλες κ παχουλους μισθους

αν καποιος κανει λαθος , το λεμε με ομορφο τρόπο κ τελος

το καθήκον μας το κάναμε...

σιγά μην βγάλουμε εισαγγελική απόφαση να του κάνουμε κατάσχεση το ενυδρείο για τους Χ Ψ λόγους..

αν είμαστε τοσο φιλεύσπλαχνοι ας παρουμε ενα αδέσποτο κ να του δώσουμε ένα ζεστό σπίτι!

Ολα τα παιδιά μου λένε Πολύκαρπε μην δίνεις σημασία... δεν μπορώ ρε παιδιά να είμαστε ΟΛΟΙ , ΕΛΛΗΝΕΣ , να μας αρεσει αυτό που κάνουμε , ο καθενας το κανει με τον καλύτερο δυνατό τρόπο , απο θέμα ΧΡΟΝΟΥ κ ΧΡΗΜΑΤΟΣ

άλλος δεν έχει δουλειά , δεν έχει να φάει κ νοιώθει άσχημα που δεν μπορει να βάλει θερμαντήρα στο ενυδρείο γιατι ξέρει οτι ΔΕΝ θα μπορεί να πληρώσει το ρευμα... να τον κραξουμε κι αυτον???

Ας είμαστε παρακαλω λίγο πιο διαλακτικοί κ αν υπαρχουν προηγουμενα κτλ κτλ είτε λύστε τα επι του προσωπικού με πμ ή καθόλου...

το φόρουμ ειναι ένα δυνατό εργαλείο για κατάθεση γνώσης κ ψυχής.

είπα πολλά , είτε καλώς ή κακώς αλλά δεν μπορούσα...

όπως είχα γράψει κ παλαιότερα , αν ενοχλεί τόσο η παρουσία μου τότε απολογούμαι κ σιγα σιγα θα αποχωρήσω

μφχ

Πολύκαρπος
-------------------------
και για να μην αφήσω κανένα παραπονούμενο

επειδή το νερό τους το έχουν σε φραγματα κ συνέχεια δημιουργούν νέα

ενα σημείωμα που βρήκα σχετικα με το νερό τους είναι το εξής (απο συλογή σε φραγμα έξω απο Κουαλαλουμπουρ)

Parameter in Pol.Tanks - Unit-Rainwater Harvestd - WHO Drinking Water Std

Ph mg/l 6.0 6.5-6.8

Sulphate mg/l 0 250

Chloride mg/l <0.15 250

Iron mg/l 0.2 0.3

Nitrate mg/l 0.5 50

Coliform Count/100mL 1-27 0

κ θα ψαξω να σας βρω κ για GH KG

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη polykarpos : 06-02-15 στις 09:05 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02156 seconds with 11 queries