Θέμα: μονομαχος
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #73  
Παλιά 16-01-15, 20:27
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kiriaki Εμφάνιση μηνυμάτων
αγαπητοι μου φιλοι, δεν εχω λογια να σας ευχαριστησω...δεν εχει και πολυ ωρα που γυρισα σπιτι και ανοιξα το δεμα και ξετρελαθηκα... τοσο με το ενυδρειο, οσο και με τα καλουδια που εχετε μεσα. δυστυχως σημερα, λογω ανωτερας βιας δεν προλαβαινω να ασχοληθω με λεπτομερειες, αλλα απο αυριο θα αρχισει η "καθοδηγηση". αυτη τη στιγμη δεν εχω ουτε αμμο, αλλα ουτε και τα τεστ που θα χρειαστουν, απλα θελω να ρωτησω αν μπορω το πρωι να θεσω σε λειτουργια το ενυδρειο και να επεμβω με τα υπολοιπα τις επομενες μερες
Βήμα βήμα...κι εδώ είμαστε!

Τα φυλλα καταπα (ένα κάθε φορά) να τα αλλάζεις μόλις τα δεις να "διαλυονται" και να μένουν μονο τα νευρα
Την επόμενη φορά θα στείλω μια σακούλα σκουπιδιών με πλατανόφυλλα...και θα φτιάξεις μαγικο ζωμό για τον ψαρή!
Alder cones βάλε 1-2 για αρχή. Μόλις τα δεις να "αδειαζουν" και να μενει μονο η βαση, τα βγαζεις και τα πετάς

Για το νερό, ότι σου εγραψε πιο πάνω ο Γιώργος

Καλό ξεκίνημα και τα ξαναλέμε...

ΥΓ : Χίλια μπράβο στον Γιάννη (stanisalus18) για όλο τον κόπο που έκανε (999 μπράβο στον Γιώργο (kgf12345) - αλλά ο Γιάννης λόγω ηλικίας και λογω ωριμότητας βάζει τα γυαλιά σε πολλους (μας))
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01508 seconds with 11 queries