Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 16-01-15, 10:10
Το avatar του χρήστη bouboulas
bouboulas Ο χρήστης bouboulas δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-07-2012
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 602
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από polykarpos Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα , δεν νομιζω οτι λεμε ολοι κατι διαφορετικο κ για αυτο άλλωστε είχα πει οτι στην αδικία είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ υπέρ του θύτη!!!

βέβαια αρχικά ο φίλος είχε πει για μερικά είδη που είναι εύκολα οπως λχ τα σαλιγκάρια


νομίζω ότι από αρχής ξεκαθαρίσαμε ότι λχ αν κάποιος χαρίζει ψαράκια τύπου γκάμπυ , παίζει κ το ενδεχόμενο να γίνουν μεζές σε αγριόψαρα!!!!

επίσης ο Σταμάτης που έχω ακούσει πολύ καλα λόγια για τα φυτά του για ποιότητα κτλ κ εκείνος θα μπορούσε όπως είπε να τα χάριζε αλλά είπε συγκεκριμένα ότι δεν θα του έμενε ούτε βότσαλο.

το πόσο ζητάει είναι δική του φόρμουλα κ δεν μπορώ λχ να πω κ σε άλλο συχομπίστα , δώσε τα τόσο γιατι τόσο τα δίνει ο Σταμάτης!!!

Σταμάτη το λέω σαν παράδειγμα αδερφέ κ ξέρεις οτι ΔΕΝ έχω τίποτα με σένα , προς ΘΕΟΥ!

απο την άλλη ένα φυτό που έχει ο Σταμάτης μπορεί να έχει τρελή ανάπτυξη γιατί έχει σωστές λάμπες , CO2 λιπάσματα κοκ κ μπορεί στο τέλος της ημέρας αυτό να είναι κ το αποκλειστικό χόμπυ του!!!

αρα κ πάλι εύκολα φυτά ενώ θα μπορούσε να πει χαρίζονται , εγω δεν θα απορούσα αν έλεγε κ τιμή Χ Υ Ω γιατί ξέρω ότι έχει ρίξει χρήμα κ κόπο για να τα κάνει...

όσο για την δίωξη το είπα χαριτολογώντας γιατί ακόμη δεν έχω καταλάβει ποια είναι η άλλη αποψη... συγνώμη.

τα πράγματα νομίζω είναι απλά

α) πουλάω φτηνά
β) πουλάω ακριβά
α2)πουλάω σάπια
β2)πουλάω διαμάντια
γ1)ειναι καλό
γ2)είναι σπασμένο

αρα η απορία ήταν ως προς την αξιοπιστία του εμπορεύσιμου είδους ή την κοστολόγηση?

ομόφωνα καταδικάζουμε την εν γνώση στον πωλητή πώληση χαλασμένου είδους όπου δεν το αναφέρει

κ στην πώληση του όποιου είδους στην όποια τιμή ο καθείς ξέρει πόσο βαθιά μπαίνει το χέρι στην τσέπη κ αν αξίζει

Επι της ευκαιρίας Σταμάτη θα σου στείλω μνμ για κάτι φυτά να μου πεις την γνώμη σου

Πολύκαρπε ασφαλώς και δεν παρεξηγούμε, κουβέντα κάνουμε και κάθε ένας μπορεί να λέει την γνώμη του ελεύθερα. Στο κάτω, κάτω, δεν έγραψες κάτι που με προσβάλει. Όποτε θες στείλε μου πμ και να κανονίσουμε να έρθεις για καφεδάκι .
Κάτι άλλο που με τρελαίνει ρε παιδιά, είναι το θράσος μερικών όταν χαρίζω κάτι ή όταν εξυπηρετήσω κάπου αλλού. Πρόσφατα μου ήρθε ένα πμ από ένα παλικάρι που ούτε τον ξέρω ούτε με ξέρει και ζούσε στην άλλη άκρη της χώρας. Ο τύπος με ρωτούσε με ένα ύφος για την κατασκευή μιας πλάτης και νόμιζε μάλλον πως είμαι καμιά εταιρία και είμαι υποχρεωμένος να απαντώ σε κάθε ερώτηση. Όταν τον ρώτησα ποιος του είπε να ρωτήσει εμένα, μου απάντησε << άστα αυτά και πες μου τι να κάνω>> Άλλη περίπτωση με σαλιγκάρια που ζητούσε κάποιος να του χαρίσουν, είχε την απαίτηση να του τα πάω και στο σπίτι του.
Δεν ξέρω, εγώ είμαι μ@λ@κ@ς Όταν μπορεί κάποιος να με εξυπηρετήσει είτε με αγορά είτε με χάρισμα, προσπαθώ όσο το δυνατών να τον επιβαρύνω λιγότερο. Στο 99% των περιπτώσεων θα είμαι στο σημείο που θα μου πουν
__________________
Σταματης


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01645 seconds with 11 queries