Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 15-01-15, 00:35
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-10-2012
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος, Αθήνα-Μοσχάτο
Μηνύματα: 332
Προεπιλογή

καλησπερα , δεν νομιζω οτι λεμε ολοι κατι διαφορετικο κ για αυτο άλλωστε είχα πει οτι στην αδικία είμαστε ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ υπέρ του θύτη!!!

βέβαια αρχικά ο φίλος είχε πει για μερικά είδη που είναι εύκολα οπως λχ τα σαλιγκάρια


νομίζω ότι από αρχής ξεκαθαρίσαμε ότι λχ αν κάποιος χαρίζει ψαράκια τύπου γκάμπυ , παίζει κ το ενδεχόμενο να γίνουν μεζές σε αγριόψαρα!!!!

επίσης ο Σταμάτης που έχω ακούσει πολύ καλα λόγια για τα φυτά του για ποιότητα κτλ κ εκείνος θα μπορούσε όπως είπε να τα χάριζε αλλά είπε συγκεκριμένα ότι δεν θα του έμενε ούτε βότσαλο.

το πόσο ζητάει είναι δική του φόρμουλα κ δεν μπορώ λχ να πω κ σε άλλο συχομπίστα , δώσε τα τόσο γιατι τόσο τα δίνει ο Σταμάτης!!!

Σταμάτη το λέω σαν παράδειγμα αδερφέ κ ξέρεις οτι ΔΕΝ έχω τίποτα με σένα , προς ΘΕΟΥ!

απο την άλλη ένα φυτό που έχει ο Σταμάτης μπορεί να έχει τρελή ανάπτυξη γιατί έχει σωστές λάμπες , CO2 λιπάσματα κοκ κ μπορεί στο τέλος της ημέρας αυτό να είναι κ το αποκλειστικό χόμπυ του!!!

αρα κ πάλι εύκολα φυτά ενώ θα μπορούσε να πει χαρίζονται , εγω δεν θα απορούσα αν έλεγε κ τιμή Χ Υ Ω γιατί ξέρω ότι έχει ρίξει χρήμα κ κόπο για να τα κάνει...

όσο για την δίωξη το είπα χαριτολογώντας γιατί ακόμη δεν έχω καταλάβει ποια είναι η άλλη αποψη... συγνώμη.

τα πράγματα νομίζω είναι απλά

α) πουλάω φτηνά
β) πουλάω ακριβά
α2)πουλάω σάπια
β2)πουλάω διαμάντια
γ1)ειναι καλό
γ2)είναι σπασμένο

αρα η απορία ήταν ως προς την αξιοπιστία του εμπορεύσιμου είδους ή την κοστολόγηση?

ομόφωνα καταδικάζουμε την εν γνώση στον πωλητή πώληση χαλασμένου είδους όπου δεν το αναφέρει

κ στην πώληση του όποιου είδους στην όποια τιμή ο καθείς ξέρει πόσο βαθιά μπαίνει το χέρι στην τσέπη κ αν αξίζει

Επι της ευκαιρίας Σταμάτη θα σου στείλω μνμ για κάτι φυτά να μου πεις την γνώμη σου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01573 seconds with 10 queries