Θέμα: μονομαχος
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #52  
Παλιά 13-01-15, 19:28
kiriaki Ο χρήστης kiriaki δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 02-01-2015
Περιοχή: τηνος
Μηνύματα: 67
Προεπιλογή

δυστηχως δε μπορω να δω τι του εδινα γιατι σημερα το πρωι το εφαγε.....ο σκυλος. μαζι με το δοχειο
ηταν παντως σε μορφη φλεικς. μηπως ηταν τροφη για χρυσοψαρο; οπως διαβασα στο φορουμ την εχουν πατησει και αλλοι. αυριο θα του αγορασω καινουρια, δεν ξερω και τι εχει το (ενα και μοναδικο) πετσοπ του νησιου.
εχω διαβασει επιμελως ολα τα υπομνηματα που αφορουν στρωσιμο, εχω καταλαβει βεβαιως τη διαδικασια της μετατροπης της αμμωνιας σε νιτρικα, αλλα ηθελα να ρωτησω, γιατι δε βρηκα κατι σχετικο, ποιο ειναι το σκευασμα που μπορω να χρησιμοποιησω για βοηθεια στο στρωσιμο; επισης, ειναι παρα πολυ επικινδυνο να προμηθευτω μπολι απο το πετσοπ; δε γνωριζω καποιον εδω που εχει ενυδρειο και δεν ειμαι σιγουρη αν θα βγαλω ακρη με αγγελιες....

λεω να χρησιμοποιησω ποταμισιο χαλικακι και χονδροκοκκη αμμο αφου τα βρασω. με τα φυτα λιγο τα εμπλεξα...διαβασα πως το υποστρωμα μπορει να ειναι χωμα του εμποριου, αυτο που χρησιμοποιουμε για γλαστρες, αληθευει ή δεν καταλαβα καλα; απο που μπορω να προμηθευτω φυτα;
τελος αυτα τα υγρα τεστ ειναι λιγο τσουχτερα, θα ρωτησω αυριο και στο πετσοπ τις τιμες αλλα βρηκα και αυτο http://www.petcumulus.gr/aquili-aquarium-test-set. κανει;
αυτα προς το παρον. πολλες ερωτησεις, αλλα οπως λεει και το ρητο: "ρωτωντας πας στην πολη"
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 10 queries