Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 18-11-14, 23:16
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasis76 Εμφάνιση μηνυμάτων
ChocolatePuma τωρα για να καταλαβω ενθαρινεις ενα παιδια αρχαριο που δεν ξερει καν τι ειναι το σαμπ να παει να ξεκινησει θαλασσινο με 60 λιτρα??
συγνωμη κι ολας αλλα μην τρελαθουμε!!!!!!!!!!!!!!
θα εμπαινε ενα καινουργιος στο φορουμ, θα σου ελεγε, τι ειναι η βιολογια και θα του ελεγες αντε παρε ενυδρειο, ψαρια γιατι αμα δεν παθεις δεν θα μαθεις!!!!!!!!!! δεν ξερω αλλα μαλλον κατι εχει αλλαξει εδω μεσα....
Ενθρρυνω εναν αρχαριο - αφου πρωτα διαβασει τα χιλια μυρια (νομίζω πως το εγραψα πιο πανω!!! εκτος κι αν το διάβασα μονο εγω) - να ξεκινησει με 60λιτρο (γιατι αυτο εχει) και να μην αποθαρρυνεται

Δεν εγραψα τιποτε περισσοτερο και τιποτε λιγοτερο (εκτος κι αν αυτα που γραφω τα καταλαβαίνω μονο εγω)

Οσο για το τι εχει αλλαξει εδω μέσα...πρωτα πρεπει να καταλάβω τι εννοείς, για να μπορέσω μετα να απαντησω

Καλώς ή κακως δεν έχουμε ολοι τη δυνατότητα να ξεκιναμε με 500λιτρα αλλα την παλεύουμε με τα μεσα που διαθετουμε

Το να απανταμε στις ερωτησεις καποιου, δεν σημαινει ταυτοχρονα "πήγαινε αυριο και ξεκινα να αγοραζεις υλικα"

ΥΓ : Στο τελος θα νιώσω υπέρ ήρωας που ξεκινησα στο γλυκο με 30λιτρο και τωρα ξεκιναω στο αλμυρό με 60λιτρο...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01356 seconds with 11 queries