Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 16-09-14, 21:54
billaras Ο χρήστης billaras δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-09-2014
Μηνύματα: 64
Προεπιλογή

Καλη κατασκευή είναι, αν ακούσω τίποτα τριξιματα βέβαια το βγάζω και το βάζω στο σύνθετο.
Συναντήθηκα και με το φίλο "thab" σήμερα!
Χάρηκα που τα είπαμε, μου έδωσε πολύτιμες συμβουλές και κάποια αναλώσιμα που θα μου φανούν πολύ χρήσιμα και θα περιορίσουν τα αρχικά έξοδα! Τον ευχαριστώ πολύ κι απο εδώ!
-------------------------
Δεύτερη μέρα σήμερα και δεν έχει δακρύσει
Επειδή δεν έβαλα κόντρες λέω να βάλω αλουμινογωνιες (αν το κοστος τους είναι χαμηλό. Αξίζει τον κόπο ή δεν προσφέρουν κάποια ουσιαστική υποστήριξη?
-------------------------
Πήγα και πήρα μονωτικό υλικό 4εκατοστα πάχος αφού όπως μου ειπαν το φελιζολ θα γίνει "πίτα" με τόσο βάρος.
Τελικά η τοποθεσία αλλάζει από το γραφείο στο κομοδινο . δεν είχα συνειδητοποιήσει πλήρως το βάρος του ενυδρείου. Το κομοδινο είναι γέρο, κοντό και συμπαγές με πολύ καλη σταθερότητα και μάκρος αφού ηταν φτιαγμένο για να μπαίνει απο πάνω έπιπλο στήλη την οποία έχω βγάλει.
Αυτές τις μέρες πρέπει να αποφασισω τι αγορές θα κάνω. Σκέφτομαι σοβαρά να παραγγειλω κάποιο eheim των 20€,ειτε εσωτερικό ειτε κρεμαστό (εσείς ποιο λέτε?). Το μόνο μειονέκτημα είναι η αναμονή μέχρι 5 Οκτωβρίου μιας και είμαι ανυπόμονος αλλά αν σκεφτώ οτι η αλλη μου επιλογή είναι ενα dolphin στα 19€ απο τοπικό Πετ σοπ (κι ενω στο internet το βρίσκεις με 15) μάλλον αξίζει η αναμονή
Ψαράκια τις τελευταίες μέρες σκεφτόμουν έντονα για tiger barbs.
Το στρώσιμο θα γίνει με μπολι.
Τα κρεμμαστα φίλτρα ακούγονται περισσότερο? Εγώ το θέλω τελείως αθόρυβο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη billaras : 16-09-14 στις 21:54 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01492 seconds with 10 queries