Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4  
Παλιά 22-06-14, 17:04
PETROS_AFRICANOS Ο χρήστης PETROS_AFRICANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-09-2013
Περιοχή: ΠΕΙΡΑΙΑ
Μηνύματα: 351
Προεπιλογή

Φίλε μου εγώ έχω γνήσια χαλαζιακή άμμο carat 6 και μόνο από τις φωτογραφίες λέω πως δεν είναι.Πολλοί σε μάντρες και κάποιοι πονηροί σε pet shop ''βαφτίζουν'' κάποιες χαλαζιακές.Μπες στο σύνδεσμο να δεις βαφτισμένες και πηγαίνοντας τον κέρσορα πάνω σε κάθε εικόνα βλέπεις σε ποιανού σελίδα ανέβηκε στο internet.Θα ξεκινήσω με μια παράθεση μου σε αγγελιά μου για γνήσια χαλαζιακή όπου βρίσκεται ο σύνδεσμο.

Για να δείτε όλοι και να πειστήτε ότι η άμμος που κάποιοι ''βαφτίζουν ''χαλαζιακή'' δεν είναι για ενυδρεία αλλά για πατώματα και πισίνες.Θα σας παραθέσω κι ένα σύνδεσμο που θα συναντήσετε και φωτό από μάντρες που κάποιοι από εσάς εμπιστευτήκατε για την άμμο που βάλατε στα ενυδρεία σας,διάφορες μάρκες αυτών και κατασκευές με αυτές.

Η χαλαζιακή carat 6 που διαθέτω είναι γνήσια,την έχω στα ενυδρεία μου και την διαθέτω όσο την παίρνω από κάποιον που τυχαία γνώρισα και δεν είναι μαγαζί,απλά ασχολείται με τα ενυδρεία.Προσέξτε και στα pet shop πολλές άμμοι ''βαφτίζονται.Η γνήσια είναι πανάκριβη και η τιμή της ξεκινά από τα 17€/5κιλο περίπου.

ΧΑΛΑΖΙΑΚΗ ΑΜΜΟΣ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01600 seconds with 11 queries