Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 14-06-14, 13:35
Sakisdraminos Ο χρήστης Sakisdraminos δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-03-2011
Περιοχή: Φίτζι,Σούβα
Μηνύματα: 5.282
Προεπιλογή

Ακου φιλος ποτε δεν ειπα οτι ειναι η καλυτερη λιση. Και αυτο θα φανει μολις ερθουν οι ανεμιστηρες.
Χορια οτι δεν θα ανοιγα θεμα.
Εγω αυτο που σου ειπα *****************. Τωρα αμα εσυ νευριαζεις με αυτο δεν φταιω εγω!
Δεν εχω κατι πρωσοπικο μαζι σου και το ξερεις.
Απλα δεν ειναι μονο θεωρια αλλα και πια δουλευουν στην πραξη.

Mod note: λίγη προσοχή στις εκφράσεις δεν θα έβλαπτε. Ευχαριστώ.

-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nazgul Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανονες δεν υπαρχουν. Ολα εχουν να κανουν με τη θερμοκρασια του σπιτιου και ποσους βαθμους θελουμε να κατεβασουμε. Επισης, σημασια εχει ποια νομιζουμε οτι ειναι η ιδανικη θερμοκρασια το καλοκαιρι για τα ενυδρεια μας, πραγμα που θα μας οδηγησει στη σωστη κατασκευη συστηματος ψυξης.

Τα δικα μου δουλευουν πανω απο μηνα, παντως, για να κρατησουν θερμοκρασια απο 25.5 εως 26 βαθμους, αναλογα το ενυδρειο. Τις τελευταιες μερες, μαλιστα, περισσοτερο. 2 χ 8cm ανεμιστηρες σε καθε ενυδρειο και μονιμα στα 12v (50 και 60 λιτρα ενυδρειο). Με ενα ανεμιστηρακι δεν θα εκανα δουλεια στον καυσωνα σε καμια περιπτωση. Περυσι δουλευαν συνεχως στις μεγαλες ζεστες (οι οποιες δεν ηταν και τραγικες).
Σε αυτο εχεις απολητο δικαιο. Εγω θελω μεχρι 28 οποτε δεν θα εχω μεγαλη διαφορα με του χορου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GAB team : 14-06-14 στις 14:18 Αιτία: Automerged Doublepost
 
Page generated in 0,01441 seconds with 11 queries