Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 30-05-14, 15:05
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PETROS_AFRICANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημέρα φίλε μου και συγχαρητήρια,δεν μένω κοντά σου για να 'ρθω επίσκεψη και να το καμαρώσω,σου στέλνω όμως από εδώ αυτό που χρειάζεται κοντά στο ενυδρείο σου!!!

Μου αρέσει το ''χτίσιμο'' που κάνεις αλλά προτιμώ τις πρώτες πέτρες που είναι ωραίες αλλά και ακίνδυνες.Επίσης τα πας πολύ καλά σαν ''κηπουρός''!!! Δεν θέλω να σε στενοχωρήσω ή να το παίξω ειδήμων αλλά προτιμώ το πρώτο στήσιμο που πιστεύω πως ήταν τέλειο χωρίς αεραντλία όμως.Καλύτερα να βάλεις ένα spray bar που και φθηνό είναι αλλά και θα σου υπεροξυγονώνει το ενυδρείο με την ανατάραξη της επιφάνειας του νερού.
Ευχαριστώ Πέτρο! Την πρασινάδα την έχω καθόσον σαν πρώην μποστανάς δε μπορούσα να την κόψω τελείως. Μου αρεσει το φυτο στο ενυδρειο. Η αεραντλία έχει σταματήσει μηνες τωρα, τωρα έχω το σπρέι μπαρ απο το μεγάλο φίλτρο αλλα κα ανατάραξη απο ένα δεύτερο βοηθητικό φιλτρο. Οι άλλες πέτρες ηταν πράγματι όμορφες αλλα είχα αρκεστεί σε αυτές μιας και δεν έβρισκα λάβα στην περιοχή μου που πάντα ήθελα. Βρέθηκα Θεσσαλονίκη και ηταν ευκαιρία να τις πάρω οπότε έκανα αυτο που ήθελα εξ αρχής. Οι προηγούμενες πέτρες θα χαριστούν σημερα σε ενα άλλο "αφρικανάκι" που μου τις ζήτησε. Η λάβα δίνει και χρωμα και σχήμα στο set up. Ευχαριστω για τα καλά σου λόγια, για τα σκόρδα και που μου είπες τη γνώμη σου με ειλικρίνεια.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01656 seconds with 11 queries