Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 02-05-14, 01:06
Το avatar του χρήστη dimitra ts
dimitra ts Ο χρήστης dimitra ts δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 05-09-2013
Περιοχή: Πετρούπολη
Μηνύματα: 14
Προεπιλογή

μαλιστα...απ οτι ειχα διαβασει oi keyhole κ τα σκαλαρια ειναι στα ιδια περιπου νερα βρισκονται κ στα ιδια μερη..κ γι αυτο τισ πηρα.κ δεν ειναι καθολου επιθετικες,εχω αρκετη αρμονια τουλαχιστον κινητικη θα ελαγα..τ χαλικι θελω να τ αλλαξω αλλα με ολα αυτα δεν θελω να τα πειραξω ,απο φως εχω μια λαμπα ροζ στο πισω μερος κ μπροστα μια ασπρη νομιζω τ5..κ μεσα εχω ενα ξυλο μεγαλο που εχει κανει τ νερο κιτρινο καφε κ φυτα αληθινα βαλισνεριεσ κ εχινοδουρουσ.για τισ αλλαγες οκ εαν ξεκινησω να κανω αλλαγεσ μια φορα την εβδομαδα πιστευω θα ειναι πιο καλα..αλλα πρεπει να δωσω καποιο ψαρι?εαν δωσω τα αγγελοψαρα τι αλλο μπορω να βαλω με τα corydoras ?τα ειδη π εχω ειναι τα αγγελοψαρα οι 2 keyhole τα corydoras τα κλασσικα που ειναι πιτσιλοτα κ ενα πλεκο αυτο π ειναι σκουρο καφε με κιτρινεσ βουλεσ το κλασσικο.προφανωσ τα αγγελοψαρα δεν κανουν με τισ κικλιδεσ τισ αλλεσ ?τι προτινεις?!
-------------------------
θα επερνα χρυσοψαρα τοσο που εχω ξενερωσει κ μ αρεσουν αλλα θα τα φανε ολα!
-------------------------
οκ δεν ειχα δει ολο το μνμ
-------------------------
ευχαριστω πολυ για την βοηθεια θα τα δοκιμασω ολα σιγα σιγα για να μην τα ταραξω κ ελπιζω να γινει κατι...!κ παλι ευχαριστω

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitra ts : 02-05-14 στις 01:06 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01556 seconds with 11 queries