Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 16-03-14, 23:08
Undertaker Ο χρήστης Undertaker δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 14-04-2013
Περιοχή: -
Μηνύματα: 1.473
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από marios psilopoulos Εμφάνιση μηνυμάτων
βασικά είναι μπλε λεντ...χωρίς αυτό δεν τονίζεται τόσο το χρώμα από τα ψάρια...για το τι ψάρια έχω μέσα αυτή τη στιγμή και εγώ δεν ξέρω ακόμη,έχω κάνει νέο ποστ και ψάχνουμε... δεν είναι όλες ίδιες οι πέτρες γιατί αυτές οι 2-3 που ξεχωρίζουν είναι πορώδες και τις είχα και πρίν...άρα βιολογία...
δε ξέρω αν έκανα καλά βέβαια. τώρα για το ''στημένες''δε το πολυκατάλαβα...είναι εύκολο να το αναλύσουμε λίγο?
Λέγοντας "στημένες" εννοώ οτι φαίνεται πως μπήκε ανθρώπινο χέρι. Μπορείς να φτιάξεις ενα λίγο πιο "φυσικό" στήσιμο, βάλε τις πέτρες λίγο.....όπως να 'ναι! Τα ψάρια σου τα είδα στο άλλο θέμα σου αλλα τα παιδιά εκεί ήδη σου τα λένε σχετικά με αυτο. Προσωπικά δε συμφωνώ με τον μπλε φωτισμό εκτός απο το moonlight που πάλι κι εκει κάποιοι εχουν "θέμα" με τον μπλε φωτισμό. Αν είχες κόκκινα ψάρια θα έβαζες ας πούμε κόκκινα λέντ για να τονίσεις πάλι τα χρώματα; Δε δείχνει φυσικό με τον μπλε φωτισμό. Προσωπική άποψη εκφράζω πάντα έτσι;
....κατέβασε μερικές πέτρες κάτω και μπροστα απο τις άλλες, μπέρδεψέ τες, εν ανάγκη βάλε κι άλλες, φτιάξε ενα σύμπλεγμα απο πέτρες, μη τις χτίζεις τη μια πάνω και διπλα στην άλλη. Πες οτι έγινε κατολίσθηση, πως θα καθίσουν;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01619 seconds with 10 queries